Премини към съдържание

Багажник на Lancer Sportback


GMM

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Имам един глупав въпрос към колегите с Lancer Sportback.

Навсякъде чета, че по спецификации багажника е от 288-344 литра, което ми се види доста малко за размерите на този автомобил. Вярно ли е това или е по скоро техническа грешка при писане на техническите спецификации? Много ми харесва този автомобил, но да си купя близо 1.5 тона кола и да не мога да сложа два куфара и една касетка с буркани :D ми се струва кофти. Като го гледам по снимки багажника не изгежда толкова малък.

Моля притежателите на този модел да си дадат мнението.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега.Изглежда голям, но не е.Влиза точно един куфар,сак и чантата ти за инструменти,аптечка,пожарогасител и тн.Често пътъваме цялото семейство на по далечни дестинаций,а съм и с дете(играчки,мн,дрехи,лекарства,храни и води)и си е бая зор.Преди LANSERA имах Лагуна и всичкия тоя багаж го събирах без проблем.Но багажника не прави колата,а точно тази е the best of the best,поне за мен!!!И още нещо,тази кола не е за буркани,а за костюми :rulez: :icon_angel:

Редактирано от borisli
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Така като се замисля наистина можеше да е малко по-голям, но си е достатъчен... Ако не искаш да ползваш двойното дъно(много му се кефя) става още по-добре.

Но както каза колегата по горе, багажника не е за буркани :rolleyes:

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за искренните мнения колеги.

Вчера бях на тест драйв на новата Мазда 3. Багажника е абсолютно същият - малък.

Дълбок 80см., широк 1м.

Единственото голямо предимство на маздата е, че за 1.6 мотора предлагат Круиз Контрол.

И волвна се мести в четирите посоки. Наистина голяма благина, убедих се.

Мислех, че Spotrbacka има по-голям багажник, което щеше да е основния ми мотив да го избера пред Маздата.

Избора е много труден. Всичките коли са е...ти кенефите.

Едната гори масло, другата не гори ама няма багажник, третата направена с гъза си и само в сервизите трябва да висиш.

А аз искам Sportback и се мъча да му изкарам багажника по-голям та да бие маздата поне по един параметър.

Костюмите ги наместих ама касетката с бурканите и буренцето с домошарка къде ще сложа. :icon_crying:

Редактирано от GMM
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да решиш колега,щом е ЯПОНСКО,и не е Тойота от Турция,все е добре. :icon_dance: Хайде и като го вземеш пиши да разберем какъв е избора. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Тойота от Турция да е пак няма да е грешка след като е нова :-)

Круиз контрол-а в лансера го има но на 1.8 двигателя и наистина е удобен по магистрала, но като няма много движение.

То и аз се оглеждах за новата Мазда 6 ама голяма разлика в цената имаше с Лансера тогава :icon_hmm:

 

Успех с избора

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и неуДАЧИЯТА е нова кола амааа....За съотношенито цена,екстри,лукс и 100% JAPAN Lansera кърти мивки,да не говорим,че ако сложиш горепосочените коли една до друга :mitsu-smiley: всява респект :rulez: Ама мен не ме слушай,аз вече съм сектант на тема Lanser Sportback :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...