Премини към съдържание

Колко лесно се вграждат екстри?


Препоръчано мнение

Както в Англия, така и навсякъде другаде хората мислят трезво. И просто няма нужда от забрана - никой не регистрира такива автомобили имайки в предвид, че е опасно за живота му!!! Но в България, за съжаление, нещата стоят по корено различен начин.

А иначе я разясни малко за тази "техника" за изпреварване. Мнооого ми е интересно....

Има видеотехника, сиреч камери на левия калник, но темата не е за предимствата и недостатъците на десните волани, а за друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както в Англия, така и навсякъде другаде хората мислят трезво. И просто няма нужда от забрана - никой не регистрира такива автомобили имайки в предвид, че е опасно за живота му!!! Но в България, за съжаление, нещата стоят по корено различен начин.

А иначе я разясни малко за тази "техника" за изпреварване. Мнооого ми е интересно....

Aми първо ако се държиш на достатъчна дистанция от предния, имаш видимост дори от дясната седалка...после, ако не караш 1.3 моно просто даваш газ и го изпреварваш.Второ завоите са 50/50 ляв/десен.....на излизане от леви завои към права изпреварването е доста лесно.

 

 

 

Както и да е, аз не мога да разбера какво ме агитирате тук за ляв волан, при положение, че съм 10 месеца в ляво движение и 2-в дясно...

 

 

Колкото това, че видиш ли, само в България имало кретени, никъде другаде, в голяма грешка си колега!Освен това тук има сигурно милиони коли на Англичани с леви волани, защото половината имат коли с леви волани, да си ходят на вилите по Полша и Испания...

 

 

 

A между другото, гледам сега една 2001ва година и си е фейслифта, ама е с климатик с врътки...някаква идея защо и може ли дигитален климатроник да се сложи?

Редактирано от satanism
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, климатроник може да се сложи, но играчката и парите са толкова, че е в пъти по-добре да си вземеш направо кола с климатроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, те онея нямат изобщо ли или просто е с врътки, а не дигиталния?

 

 

 

И последно да питам, четох, че автоматиците нещо не били читави.Някакъв торк конвъртор не влизал до края на не знам си какво и се скапвали кутиите...тва само за галантите преди фейса ли важи или за типтроник кутията също?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне в нашия форум има вече и бая счупени типторници.. все пак са по-нови трябва време и километри, за да тръгнат и те.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне в нашия форум има вече и бая счупени типторници.. все пак са по-нови трябва време и километри, за да тръгнат и те.

По дяволите....от една страна не ми се кара автомат....от друга страна повечето читави тук са автоматици....от трета страна счупен автоматик е добро извинение за ръчна конверсия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По дяволите....от една страна не ми се кара автомат....от друга страна повечето читави тук са автоматици....от трета страна счупен автоматик е добро извинение за ръчна конверсия...

Колега, по принцип няма вечни неща. Истината е, че обикновените автоматици (преди 99-та) са по-чупливи от типтроника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по принцип няма вечни неща. Истината е, че обикновените автоматици (преди 99-та) са по-чупливи от типтроника.

Така...смених концепцията....вече търся кола с ляв волан

До 8 и нещо хилки....ако имате предложения :)

Редактирано от satanism
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така...смених концепцията....вече търся кола с ляв волан

До 8 и нещо хилки....ако имате предложения :)

Колега, в момента имам 8 предложения за теб. Виж ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...