Премини към съдържание

Тест драйв в Балканстар


Препоръчано мнение

  • Admin

Мнението ми за пикапа е много добро, ходих лично да го огледам в Балкан Стар - Варна(е не направих тест драйв, но....).От :mitsu-smiley: са направили компромис относно к.с. на мотора за да покрие Евро 4 сертификата, между другото това е единствения пикап, който го покрива сравнен с останалите японски(и не до там) предложения, визирам Тойота и Нисан.Наистина остава въпроса дали има нужда от такъв автомобил, ако не смяташ да вършиш някаква работа с него свързана с пренасяне на по-големи товари.

 

Разговарях с един приятел,който винаги кара всичко ново, което излезе на пазара(човека разполага със средства).Той ми каза цитирам: "сега най-голямата газария е да караш пикап".Не знам на какво се дължи тази мода, може би на дългото отсъствие на пазара на такива модели(с малки изключения) или на нещо др.

 

Направи ми впечатление цената на L 200, с почти всички екстри за двойната кабина и автом. скоростна кутия е 65 000 лв. с ДДС, а за механична, без кожен салон и с 16 ' лети джанти(а не 17') около 55 000 лв.По мое мнение тази цена е изключително ниска за автомобил от този клас, една Хонда Акорд с дизелов мотор 2,2 струва около 55 000 лв..Естествено не може да се сравняват автомобили от различни класове е с различни показатели. Ако трябва да избирам между стандартен автомобил и пикап горе - долу на една цена задължително бих взел втория.Това се определя от пътните условия в страната(където не знаеш дали няма да попаднеш в дупка, на островче поставено не на място, дори и да караш с 50 км/ч), а и винаги в един пикап можеш да си натовариш по-удобно ските, сърфа или каквото там решиш.

 

Да, наистина цената е много добра. Има и хардтоп, който се монтира допълнително. Вчера говорих със Стоян и той каза, че всичките бройки до септември са изчерпани и става със записване. Има голям интерес към L200.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...