Премини към съдържание

Ще ставаме колеги май....


Препоръчано мнение

Сменихме концепцията....ще я взема от Германия вероятно с ляв волан....

Искам да питам, искам Галант с ръчни скорости, атмосферния 6так, кожа с ел. регулиране и подгрев, сензор за дъжд(не е критично това) ел. сгъваеми огледала, ксенон, ЕСП, КРУЗ контрол и тракшън контрол.И да е след 2000г. (С ЛЕД таблото), по възможност черен или сребрист...много ли искам или за правилната сума може да се намери това?

 

 

Както и кои от тези екстри не е трудно да се вградят в последствие?

Редактирано от satanism
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменихме концепцията....ще я взема от Германия вероятно с ляв волан....

Искам да питам, искам Галант с ръчни скорости, атмосферния 6так, кожа с ел. регулиране и подгрев, сензор за дъжд(не е критично това) ел. сгъваеми огледала, ксенон, ЕСП, КРУЗ контрол и тракшън контрол.И да е след 2000г. (С ЛЕД таблото), по възможност черен или сребрист...много ли искам или за правилната сума може да се намери това?

 

 

Както и кои от тези екстри не е трудно да се вградят в последствие?

 

 

За правилната сума всичко се намира, от горните екстри единствено сензор за дъжд и ксенон не са фабрични за галант.

В галантите има само ЕСП и то не на всички, зависи от степентана екстрите.

 

Ето ти един линк :link: да поразгледаш какво се продава по европата :).

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За правилната сума всичко се намира, от горните екстри единствено сензор за дъжд и ксенон не са фабрични за галант.

В галантите има само ЕСП и то не на всички, зависи от степентана екстрите.

 

Ето ти един линк :link: да поразгледаш какво се продава по европата :).

Хм...аз уж ги четох екстрите някъде......

 

Може ли да ми дадете базовото оборудване, нивата на оборудване(кое какво включва в грейдовете) и списък всички възможни екстри за Галанта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм...аз уж ги четох екстрите някъде......

 

Може ли да ми дадете базовото оборудване, нивата на оборудване(кое какво включва в грейдовете) и списък всички възможни екстри за Галанта?

 

Сега като чета какво съм написал осъзнавам, че съм те объркал малко, исках да кажа, че изброените екстри ги има в най-високите степени на оборудване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега като чета какво съм написал осъзнавам, че съм те объркал малко, исках да кажа, че изброените екстри ги има в най-високите степени на оборудване.

Сега съвсем се обърках...тоест от изброените само ЕСП-то е по-разпространено, а другите са по високите грейдове, така ли?

Как вървят грейдовете?Видях, че има Класик, Екуип...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно иска да каже, че само ESP-то е като опция в най-високото ниво на оборудване, а другите екстри ги има и на по-ниските. Ксенон и сензор за дъжд не съм чувал да слагат фабрично на този модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...