Премини към съдържание

Информация за джантите на Outlander


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, снощи съм преровил темите и така и не намерих колко е ЕТ размера на джантите за Outlander 2003-2006 г. ,защото съм си харесал едни 17" с ЕТ 48 и се чудя дали ще ми станат ,някой да може ли да помогне :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, снощи съм преровил темите и така и не намерих колко е ЕТ размера на джантите за Outlander 2003-2006 г. ,защото съм си харесал едни 17" с ЕТ 48 и се чудя дали ще ми станат ,някой да може ли да помогне :icon_crying:

 

По каталог дават:

215/60R16 - 16x6J ET46

215/55R17 - 17x6 1/2J ET38

 

Май е най-добре да провериш на място дали няма да опират преди покупката. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: колега хубаво си се насочил, имаш вече размерите а тука на този сайт може да си видиш колата как ще изглежда с различни джанти, има идей за цени и модели :icon_thumbup:

http://www.alloywheels.com/search.asp?numrecordposition=1&strSize=17%22&strkeywords=5x114 et38,5x114 et40,5x114 et42,5x114 et45&strSort=Low&Make=Mitsubishi&Model=Outlander

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор,няма да имам проблем с пробата преди покупката :mitsu-smiley:понеже са от приятел,но се замислих дали гумите да не са 225/55/17, те и джантите са 7,5J може да изглеждат и по-добре на колата ,предполагам и по-устойчива ,Вие как смятате дали е удачен вариянт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор,няма да имам проблем с пробата преди покупката :mitsu-smiley:понеже са от приятел,но се замислих дали гумите да не са 225/55/17, те и джантите са 7,5J може да изглеждат и по-добре на колата ,предполагам и по-устойчива ,Вие как смятате дали е удачен вариянт?

 

По калкулатор излиза +15 разлика с фабричния размер 215/60/16 и си в зелената зона и предполагам няма да имаш проблем с тях. Когато сменям моите гуми и аз мисля да сложа 225, само че на 60/16, както ги дават по американския каталог. А какви джанти и гуми си хареса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засега само джанти и като се има впредвид, че този размер от 5x114,3 е "масов" но марката е Fondmetal а за гуми после ще го мисля :icon_blush: ето

:mitsu-smiley:

Редактирано от Angel Kirkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,джантите вече са факт :icon_thumbup: ,даже и гуми намерих с размер 225/55/17 марка Continental Crossc uhp и винаги има едно НО, гайките не стават за новите джанти и сега си търся подходящи гайки ,любопитно ми е да как ще изглеждат на колата но ....Ката ги сложа ще кача снимки :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес успях да сложа новите придобивки и нямах време да измия и колата ,но мога да кажа за сега нямам оплаквания ето и обещаната снимка:цък

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес успях да сложа новите придобивки и нямах време да измия и колата ,но ...:цък

:mitsu-smiley:

 

Честити джанти, Ангел! май нещо все към "петолъчките" те влече:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честити джанти, Ангел! май нещо все към "петолъчките" те влече:D

Какво да та кажа :icon_blush: ,ама му седят добре :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...