Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Да се похваля и аз... :)


tasenov

Препоръчано мнение

Сиреч, предпазва Хавтомобила от действията на задкормилното устройство - когато са неразумни....

Вал, намекваш че съм неразумен ли? :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се с блутута май. Изтрих телефона от позицията и го въведох наново и вече го няма проблема.

 

На колата почвам да и се радвам все повече и повече. Имам усещането, че става малко по малко по-пъргава по светофарите. Не знам дали е от колата или от мене...

И една голяма разлика от корсата и примерата 93 които карах до-сега. Пускат ме с пъти по-често. До сега като пусна мигач трябваше да се "боря" да се престроя. Сега пускам мигач и ако не първата то втората кола ми оставя място. Имайки предвид честотата с която правя тези маневри си е огромен плюс :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вал, намекваш че съм неразумен ли? :icon_angel:

 

....Достигал съм и 220км/ч при 6100 оборота, но не може да се кара повече от 2 минути с тази скорост, защото на дисплея светва едно голяма зъбно колело с удивителна в средата, а под него мига надпис "SLOW DOWN"......

 

Ъхъ...

Де го намери този свестен път, хем да е що-годе прав, хем да е без дупки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E то освен на мене, май на никой друг не му се е явявало това видение на дисплея. :icon_blush:

Аз нарочно го написах така, за да не те засегна. :icon_box:

Иначе поговорката си я знаеш, за лудото дето само се обажда. :D

Сред :drive: на :plane: :mitsu-smiley: ти си :first: ! :icon_thumbup: :good: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нарочно го написах така, за да не те засегна. :icon_box:

Иначе поговорката си я знаеш, за лудото дето само се обажда. :D

Сред :drive: на :plane: :mitsu-smiley: ти си :first: ! :icon_thumbup: :good: :drinks:

Мммммм. Ми то кво да ме засегнеш. Аз постоянно си правя експерименти. Ей на пример днес, нещо ме претисна по главата, от "D" минах на "+/-" и на 1ва гаааазззззззз. Да видя кво ще стане. Оказа се че има разлика с предния опит. Преди така колата не можеше да вдигне повече от 75км/ч, но сега скороста е пораснала на 85км/ч. Надявам се някой ден при поредния опит да видя стрелката на спидомера да е на 95км/ч, а може и малко повече. Примерно 105км/ч :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ...

Де го намери този свестен път, хем да е що-годе прав, хем да е без дупки?

Магистрала Тракия, в участъка между Стара Загора и Чирпан. :icon_thumbup:

А докато си карах ЗА КРАТКО с 220км/ч ме задминаха 2 коли. Минаха доста бързичко в сравнение с моята скорост. Това ме успокоява, че има доста по-не разумни от мене! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм. Ми то кво да ме засегнеш. Аз постоянно си правя експерименти. Ей на пример днес, нещо ме претисна по главата, от "D" минах на "+/-" и на 1ва гаааазззззззз. Да видя кво ще стане. Оказа се че има разлика с предния опит. Преди така колата не можеше да вдигне повече от 75км/ч, но сега скороста е пораснала на 85км/ч. Надявам се някой ден при поредния опит да видя стрелката на спидомера да е на 95км/ч, а може и малко повече. Примерно 105км/ч :icon_n_king:

 

Ммммм:icon_hmm:,кога ще я пускаш пак за продажба,колега?...............................Та да не се объркам да проявявам интерес!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм:icon_hmm:,кога ще я пускаш пак за продажба,колега?...............................Та да не се объркам да проявявам интерес!

Нали си имаш Lancer бе пич? За какво се оглеждаш за друг? Проблемен ли ти е? :icon_hmm:

Пък и като искаш само да си возиш задника и да го караш като пенсионер, си е твоя работа. Аз роб на колата няма да ставам. Купил съм си я, за да я КАРАМ, а не да ме ВОЗИ, макар че се случва да го правя и второто от време на време.

Така че не виждам какъв ти е проблема, с експериментите на които подлагам автомобилът си?

Освен това, автомобилът се потдържа и технически е БЕЗУПРЕЧЕН.

Не е само като да се кара и да се ходи на автомивка!

Освен това, на вярно тези които са го измислили, са доста по-умни от тебе и са взели достатъчно мерки за да може да отцелее автомобила в ръцете на собственици като мене.

Когато колата беше пусната за продажба, не е било заради проблем.

Така че постът ти е абсолютно глупав и безмислен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали си имаш Lancer бе пич? За какво се оглеждаш за друг? Проблемен ли ти е? :icon_hmm:

Пък и като искаш само да си возиш задника и да го караш като пенсионер, си е твоя работа. Аз роб на колата няма да ставам. Купил съм си я, за да я КАРАМ, а не да ме ВОЗИ, макар че се случва да го правя и второто от време на време.

Така че не виждам какъв ти е проблема, с експериментите на които подлагам автомобилът си?

Освен това, автомобилът се подържа и технически е БЕЗУПРЕЧЕН.

Не е само като да се кара и да се ходи на автомивка!

Освен това, на вярно тези които са го измислили, са доста по-умни от тебе и са взели достатъчно мерки за да може да отцелее автомобила в ръцете на собственици като мене.

Когато колата беше пусната за продажба, не е било заради проблем.

Така че постът ти е абсолютно глупав и безмислен.

Колега:D,от известно време търся такъв лансер за мой приятел.Поради невъзможността му да си закупи нов се оглеждаме и двамата за употребяван.Доста оглеждахме(не че има кой знае какъв избор) и се бяхме спрели на твоя(заради вида в който си го докарал, най-вече)Претендирам,че и двамата с него изчетохме голяма част от постовете ти относно поддръжката и експлоатацията.На половината от тях приятелят ми се втрещи,а аз лично се надявах да споделяш за повече и повече експерименти върху колата си.Интересно е все пак(за което искренно ти благодаря)за нас,тези които не сме правили такива експерименти с колите си(по-различни причини).Твое абсолютно право си е да експлоатираш и поддържаш колата си както си прецениш,но след като публикуваш подробности за това тук,мое право е да изкажа и мнението си.Относно возенето и карането едва ли би могъл да даваш мнение за мен след като не се познаваме лично,а и не пиша за това.Но доста други колеги тук от форума ме познават и са на ясно по този въпрос(на моята кола не светят никакви лампи на 220+++,примерно)А и за интелекта за който споменаваш съм далеч от мисълта да се сравнявам с японските инженери,но с твоят бих и то смело.Идеята на поста ми за който е тази полемика ще ти обясня простичко и ясно.При продажба на автомобил като нашия почти всеки потенциален куповач би влязъл тук за да прочете отзивите за модела.И тъй като снимката от обявата е публикувана и тук,те този купувач би си извадил твърде противоречиви мнения за колата ти.Съжалявам,че си извадил думите ми от контекста,а не си чел измежду редовете,но явно става дума за интелект(а не за пенсионерско возене).Поздрави:D!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не си разбрал заради какво исках да продам колата. Просто исках да сменя цвета, но след като ми казаха че трябва да чакам 6 месеца за новата, се отказах Когато беше пусната обявата за продажба колата беше на половината километри от сегашните и за съжаление експериментите също. А след като сте следели за какво става дума, как бихте могли да се объркате?????

Познавате колата и знаете как е експлоатирана и подържана. Аз не знам да има друга кола с този ДКН, така че и да я пусна (което няма да стане в близките 5г) не вярвам случайно да се объркате и да вземете да я купите.

SORRY ако съм те обидил, ама ти беше първи.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Имам малко проблемче с радиото. От време на време губя станцията, която слушам и почват да ми се включват други станции. Понякога се случва през няколко секунди и е доста досадно. Питах колеги дали са имали подобен проблем и отговора беше, че вероятно е от RSD. Нищо не ми говореше но наистина ми индикира, че имам пуснато такова. Прочетох в книжката какво е и горе долу схванах идеята, но не успях да намеря как да го спра тъй като повече ми пречи отколкото помага. Ако някой е наясно и може да ми каже как да го спра ще съм благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...