Премини към съдържание

COLT VI


Adri

Препоръчано мнение

здравейте,

имам странен проблем - спирачките, или по-скоро АВS-a... така мисля.

Значи ситуацията еследната . Понякога ми потъва педала на спирачката дополовината, и сработват само левите колела със намален спирачен ефект. След няколко часа - все едно нищо не е било. След седмица - пак същото, отивам на пароструйка отдолу - мия колата, и спирачките перфектни.Не свети лампата на АВS-a, но явно нещо датчиците не са наред? Спирачна течност не се губи,спирачната помпа е суха, прегледах всички маркучета, изглеждат здрави...

забравих да кажа модела и годината - 2005 год, колт 1.1 бензин

Какво да правя? Ходих на сервиз, но тогава естествено този проблем не се появи....

Редактирано от Adri
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами влече наляво....

всъщност може да звучи смешно, но е точно така. Имам достатъчно опит с какви ли не автомобили, и това не е опит да спамя форума...(това е за дирите по асфалта...казвам за намален спирачен ефект, и е логично да няма следи...)

Все едно. Говоря сериозно.Очаквам включване по темата...

Редактирано от Adri
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо оставяш с впечатление че се шегуваме.

Признавам че не съм запознат с автомобила, но на някои автомобили спирачките са на два кръга - по диагонал и затова попитах дали си сигурен че само от едната страна колелетата работят.

Редактирано от XEN
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...