Премини към съдържание

Един дизелов тунинг за Старион


Препоръчано мнение

Здравейте нещо се отказвам от 2,0-ката на стариона. какъв дизелов двигател мога

да сложа на кутията му според вас. от галант май и давайте други предположения

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв модел е колата,коя година,номер на рама може да напишеш,все такива малки неща,без които никои няма да ти обърне внимание на темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е споменал колата си в другата тема - Mazda RX7 със Старионов мотор.По принцип 2.5ТД от Паджеро трябва да стане, но не съм сигурен дали не трябва да се преправя нещо.Галанта ми е с 2.3ТД двигател, който се е слагал и на Паджеро, но кутията не е същата като на Стариона - той е с механична, а моята е полуавтоматик (с хидромуфа).Иначе размерите отговарят и би трябвало да пасват.Минавало ми е през ума да си сложа скорости, диф и заден мост от Сапоро/Старион заради дисковите спирачки, независимото окачване и липсата на хидромуфа, ама частите са дефицит :tooth: Съмнявам се някой да се е опитвал да го направи, съответно няма кой да те посъветва точно.Като цяло е възможно и сравнително лесно постижимо, но какъв е смисъла на проекта "Потракващата Мазда" :lol: ?Ако не можеш да я храниш просто я продай и си вземи нещо икономично, вместо да съсипваш хубавата кола. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...