Премини към съдържание

Окачване проблем


LoRd_G5

Препоръчано мнение

Колеги,имам едно интересно "чукане" от дясно на Галанта,появява се най-вече при тръгване и спиране,но и чат-пат по дупките,свалих гумата да за какво става въпрос,единствено горния шарнир е със скъсан маншон,но когато сложих гумата и започнах да я стягам,като натисна ключа и колелото се мести напред назад...един вид суче се и хлопа,може ли да е някой от тампоните? Биалетки или каквото се сетите... Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз имах същия проблем от както си взех колата. Карах я така около година и с всеки изминал ден шума ставаше все по дразнещ и се проявяваше най - вече при тръгване и спиране и то от време на време. След като може би отидох в 3 - 4 сервиза никой не успя да открие проблема. След известно време разбрах за Пламен - ''Dj Tymbi'' ( слава богу, че го има ), отидох при него и той разбира се откри веднага проблема ( и го оправи разбира се ) - крив и прав носач. При теб може и само единия да е но при мен бяха и двата за смяна.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз имах същия проблем от както си взех колата. Карах я така около година и с всеки изминал ден шума ставаше все по дразнещ и се проявяваше най - вече при тръгване и спиране и то от време на време. След като може би отидох в 3 - 4 сервиза никой не успя да открие проблема. След известно време разбрах за Пламен - ''Dj Tymbi'' ( слава богу, че го има ), отидох при него и той разбира се откри веднага проблема ( и го оправи разбира се ) - крив и прав носач. При теб може и само единия да е но при мен бяха и двата за смяна.

Поздрави!

Благодаря за вниманието,предположих,че проблема може да е от там,но по-добре да питам :-)и аз ще отида при Пламен,даже днес се чухме.От тук разбирам,че той е може би най-добрия и съвестен майстор на Мицубиши.Браво на него,защтото май не останаха много такива!Евала на човека!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието,предположих,че проблема може да е от там,но по-добре да питам :-)и аз ще отида при Пламен,даже днес се чухме.От тук разбирам,че той е може би най-добрия и съвестен майстор на Мицубиши.Браво на него,защтото май не останаха много такива!Евала на човека!

Принципно правя само японски коли ,не само Мицубиши............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно правя само японски коли ,не само Мицубиши............. :D

Значи още по-добре.......... :) Аз днес щях да дойда при теб,но началниците бяха на друго мнение :(и ме изтреляха да бачкам повечко.... а това тропане ме побърква!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...