Премини към съдържание

Space Star Ключ


Препоръчано мнение

Здравейте! Онзи ден си изгубих ключа за колата, порових се малко в Internet и разбрах, че е с някакъв чип. Някои ако си е вадил ключ наскоро може ли да ми каже, колко струва горе-долу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния ключ е към 60лв, нарязването на зъбите е към 20. И после се програмира, като програмирането не се плаща допълнително. Гледам пише Панагюрище, маи проблема ти е как ще доиде колата до Пловдив поне.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния ключ е към 60лв, нарязването на зъбите е към 20. И после се програмира, като програмирането не се плаща допълнително. Гледам пише Панагюрище, маи проблема ти е как ще доиде колата до Пловдив поне.....

 

 

За щастие имах два ключа и сега имам един, с който действам, но искам да си искарам още един защото ако го изгубя и този става страшно после. :) Благодаря за информацията!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

здравей колега, аз наскоро си вадих ключ за Space Star в Ratola София. Цената беше към 70лв всичко.

 

 

Къде е това Ratola София. Дай телефон или адрес. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...