Премини към съдържание

Бутона Heat при Паджеро 3.2 Did


Препоръчано мнение

Здравейте колеги някой може ли да ми каже за какво служи бутона HEAT на ПАДЖЕРО 3.2 DID, също така имам следния проблем- Часовника се размества постоянно, напр. след като съм го нагласил загасям колата и след това като запаля се е разместил, не отчита правилно и външната температура. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги някой може ли да ми каже за какво служи бутона HEAT на ПАДЖЕРО 3.2 DID, също така имам следния проблем- Часовника се размества постоянно, напр. след като съм го нагласил загасям колата и след това като запаля се е разместил, не отчита правилно и външната температура. Поздрави!

Свързан е с климатика.............

За часовника - някой е пипал там и захр. му го е дал през конт. ключ а, не директно и съответно като изкл. от контакт и той се ресетва- няма захранване .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свързан е с климатика.............

За часовника - някой е пипал там и захр. му го е дал през конт. ключ а, не директно и съответно като изкл. от контакт и той се ресетва- няма захранване .........

 

Можеш ли да бъдеш по-точен, по-какъв начин е свързан с климатика? Интересното е че часовника мести само часа а минутите ги помни? Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутона HEAT е за подгряване долната част на предното стъкло за да не замръзват чистачките.

Часовника ти е конфигуриран за автоматично сверяване с радиото, затова се променя само часа.

Редактирано от Къната
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутона HEAT е за подгряване долната част на предното стъкло за да не замръзват чистачките.

Часовника ти е конфигуриран за автоматично сверяване с радиото, затова се променя само часа.

Мерси за бързите отговори, сега вече е по-ясно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутона HEAT е за подгряване долната част на предното стъкло за да не замръзват чистачките.

Часовника ти е конфигуриран за автоматично сверяване с радиото, затова се променя само часа.

 

Колега има ли възможност тоя часовник да се направи да не се сверява от радиото.

Да имаш идея как се вадат данни на борд компютъра?

В книжката ми пише разни работи, ама НЕМСКИЯ ми куца. :)

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега има ли възможност тоя часовник да се направи да не се сверява от радиото.

Да имаш идея как се вадат данни на борд компютъра?

В книжката ми пише разни работи, ама НЕМСКИЯ ми куца. :)

Поздрави!

 

Колега, часовника има функция да се сверява от радиото което слушаш през RDS. Отмени тази настройка. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, часовника има функция да се сверява от радиото което слушаш през RDS. Отмени тази настройка. Успех!

Колега я кажи по-подробно за тази функция, че е много неприятно постоянно да се мени часа. Ако ти е удобно и знаеш как моля обясни да просветиш непросветените...!

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега я кажи по-подробно за тази функция, че е много неприятно постоянно да се мени часа. Ако ти е удобно и знаеш как моля обясни да просветиш непросветените...!

Благодаря предварително!

 

 

Пробвайте това...

 

"Здрасти, часовника ти е в режим CT сверява се по RDS-а на радиостанцията на която работи в момента. Този режим може да се изключи :

1. Изключваш радиото като натискаш кръглото копче (VOLUME).

2. Натискаш бутон 4 и докато го държиш включваш отново от VOLUME-то.

3. Готово, CT-то изгасва, сега си сверяваш часовника.

 

PS: Понякога не става, не знам защо, мисля че трябва да се задържат и двата бутона за няколко секунди докато не изгасне CT-то. Спомням си че си играх половин ден докато успя да го изключа тоя режим. "

 

При мен се получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте това...

 

"Здрасти, часовника ти е в режим CT сверява се по RDS-а на радиостанцията на която работи в момента. Този режим може да се изключи :

1. Изключваш радиото като натискаш кръглото копче (VOLUME).

2. Натискаш бутон 4 и докато го държиш включваш отново от VOLUME-то.

3. Готово, CT-то изгасва, сега си сверяваш часовника.

 

PS: Понякога не става, не знам защо, мисля че трябва да се задържат и двата бутона за няколко секунди докато не изгасне CT-то. Спомням си че си играх половин ден докато успя да го изключа тоя режим. "

 

При мен се получи.

 

При мен не става така както си го описал. Сигурно и аз трябва да си играя 1/2 ден. :) А знаеш ли как се пуска борд компютъра? Поздрави!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...