Премини към съдържание

Въпрос за Pajero Sport Tdi


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

може ли на това Pajero Sport с дизелов двигател да се сложи автоматична скоростна кутия!?

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2803/6083050254351609871264859764TrO0aSNAXJdcfTI76GLV.JPG

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1886/48504215212959387131264859756NwW52rHZN2tt4uSn5RdJ.JPG

 

Благодаря Ви предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да може, но дали си струва инвестицията? Със сигурност процедурата няма да е от най-лесните, не е само да махнеш едната и да сложиш другата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ,но трябва освен кутия, и торк, който даможеш да го монтираш на мястото на маховика, ЕКУ- ел. инсталации ,преправяне , и най лошото е че няма да имаш връзка м/у ЕКУ-тата на мотора и ск. кутия .............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ,но трябва освен кутия, и торк, който даможеш да го монтираш на мястото на маховика, ЕКУ- ел. инсталации ,преправяне , и най лошото е че няма да имаш връзка м/у ЕКУ-тата на мотора и ск. кутия .............

Е, той ще смени и ЕКУ-то на мотора с такова, което се разбира с ЕКУ-то на скоростите.

Освен изброеното от теб, ще трябва да махне педала на съединителя и да добави по-широк на спирачката. Ще се вкара в голям филм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би найстина не си струва... Джипът ми харесва адски много и мисля да попълня семейната колекция с един такъв, но ми се иска да е автоматик... писна ми от ръчки. Вариянта за съжаление е само един - 3.0 бензин и 17-18/100, който не е от най-примамливите... В краен случай или ще е с 3 педала, или ще се кара по-рядко :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...