Премини към съдържание

Мицубиши Оутландер 2.4 и газ


Препоръчано мнение

Здравейте ,

Искам да сложа газво на мицубиши оттландер 2.4 от стария модел, та имам няколко въпроса .

1 .Може ли да се сложи газово или не - незнам с директно впръскване ли е или не .

2 Какво газово ще препоръчате ?Всеки търговец си хвали стоката чувам добри отзиви за ланди имало и лоренцо ланди имало и някакви полски - моля за вашето мнение .Все пак 1 път се слага .

3 Добър сервиз за газ в Бургас - единия е до Яна Лъскова другия до стадион Нефтохимик или някой друг .

С поздрави

_маик_

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Искам да сложа газво на мицубиши оттландер 2.4 от стария модел, та имам няколко въпроса .

1 .Може ли да се сложи газово или не - незнам с директно впръскване ли е или не .

2 Какво газово ще препоръчате ?Всеки търговец си хвали стоката чувам добри отзиви за ланди имало и лоренцо ланди имало и някакви полски - моля за вашето мнение .Все пак 1 път се слага .

3 Добър сервиз за газ в Бургас - единия е до Яна Лъскова другия до стадион Нефтохимик или някой друг .

С поздрави

_маик_

Ващия автомобил е снабден с 2.4 MIVEC мотора по всяка вероятност и ак ое така, значи няма да имате проблем да си сложите ГИ.............Може БРЦ, Виале, разни други италиански ,полски и т.н. .............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прати едно лично съобщение на колегата pepes - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=3766

Той е с такъв Outlander и газ. Аз съм с 2000 кубика двигател и ГИ на Фобос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...