Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, търся да купя лебедка за Мицубиши Паджеро V60

Имате ли някаква идея от къде, изключваме официалния вносител на Мицубиши, там режат през кръста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да купя лебедка за Мицубиши Паджеро V60

Имате ли някаква идея от къде, изключваме официалния вносител на Мицубиши, там режат през кръста.

 

здрасти приятел, не си прав изобщо за официалния вносител. Там по принцип не предлагат лебедки, но можеш да намериш всички оригинални аксесоари за твоя автомобил. Много добър продукт са американските WARN. Ако искаш виж на www.offroad24.bg- там има много инфо. Адреса им е в Пловдив, тел 032 681758

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само като им видя цените и ми тръгват киселини, но все пак:

Лебедки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз принципно се състезавам с 4х4 и имам някаква идея за лебедките :good:

 

това, коеото ти трябва е лебедка warn 9.5 si въпроса е дали ти се дават толкова пари, по - евтиния вариант е същата марка но модела XD9000i. моя съвет от опит и от това, което съм видял е да не купуваш друга марка лебедки, ако нямаш достатъчно пари за такава просто събирай още малко и тогава купи.

 

за цените мога да ти дам само общи насоки. вариантите са няколко. единия е официалния вносител на warn фирмата зундерт, там цените са ужасни и не ти го препоръчвам. другия вариант е фирма гладиатор в пловдив или мотоексперт в софия, но там цените са подобни и пак не ти го препоръчвам/става дума за над 5000лв/.

 

добрия вариант е доставка от америка като за първия модел, който ти предлагам цената е 1500 - 1800 $, за втория вариант 1000 - 1200$ но доставката отнема месеци. мога да ти съдействам да се свържеш с хората, които могат да направят доставката. това е можеби най - добрия вариант откъм цена, но е подходящ ако не бързаш.

 

четвъртия вариант е фирма макс драйв в лицето на поли, който пише тук в форума. той може да достави лебедката от гърция за много кратко време, но цената е, като горната но в евро и можеби даже малко повече.

 

заедно с лебедката ти препоръчвам да си купиш металната стойка на която се монтира, малката чанта с аксесоари /колан, верига, шегел и полиспаст/ и акомулатор оптима или подобен с повече от 500ССА

 

за справки ето сайта на warn: link

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за информацията. Ще го обмисля.

Иначе пробвах варианти с руски и американски сайтове за поръчка, но те продават само в рамките на държавата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лебедка MileMarker (9 000 lb) - 4090 кг.

Това е лебедката, но ме интересува и цената на носещата греда за лебедката.

Също така цената за монтаж.

Това става дума за 2 джипа, за сега

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами искат ми лебедка която да издържа 9000 либри на опън и релса да се монтира на Мицубиши Паджеро V60. Разбрах че разбирате от тези неща, така че ще оставя на вас да прецените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към лебедката ми поставиха и нова задача - Конзола за купето (тази за дискове и други такива истории, дето се монтира на тавана) и теглич за същия модел джипове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...