Премини към съдържание

Покупка на Mitsubishi Lancer Kombi 2.0 Sport


bg20010

Препоръчано мнение

Преди време се бях заел с търсенето на Mitsubishi Lancer Kombi 2.0 Sport 2003-04,но си купих Мазда 3,сега Маздата ще премине в ръцете на друг член от семейството :icon_blush: ,а за мен ще си остане Королата ,но искам да си купя и още една "японка" - Lancer Kombi Sport (Sportback) с двулитровия агрегат,ето две снимки от немското мобиле за онагледяване:

http://img691.imageshack.us/img691/5024/11034812.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/9348/24997537.jpg

 

Надявам се,че ще ми се отдаде възможност да отида до Германия края на пролетта и да си закупя въпросната машина.Вече съм почнал да чета материали за колата,а също и отзиви на собственици.Ще се радвам да чуя и от вас съвети относно подръжката и слабите места - всичко ,което ще ми е от полза при покупката и по-нататъшната експлоатация;това ще ми бъде първото Мицу :rolleyes:

Редактирано от bg20010
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,темата я бях пускал и преди,но не се стигнах до покупка защото търсех в БГ.Колега,беше ми писал даже едно лично ако си спомняш :icon_thumbup: ,просто сега имам възможност да си закупя машинката и ще гледам да не я изпускам. B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се бях заел с търсенето на Mitsubishi Lancer Kombi 2.0 Sport 2003-04,но си купих Мазда 3,сега Маздата ще премине в ръцете на друг член от семейството :icon_blush: ,а за мен ще си остане Королата ,но искам да си купя и още една "японка" - Lancer Kombi Sport (Sportback) с двулитровия агрегат,ето две снимки от немското мобиле за онагледяване:

 

Надявам се,че ще ми се отдаде възможност да отида до Германия края на пролетта и да си закупя въпросната машина.Вече съм почнал да чета материали за колата,а също и отзиви на собственици.Ще се радвам да чуя и от вас съвети относно подръжката и слабите места - всичко ,което ще ми е от полза при покупката и по-нататъшната експлоатация;това ще ми бъде първото Мицу :rolleyes:

За техниката нищо не мога да кажа, обаче това комби ми хвана окото наистина :yes3: (и цвета му и джантите, а задните стопове са жестоки). Аз по принцип не съм фен на стария Лансър седан от към дизайн.....гроазен ми е (лично мнение :icon_blush: ), но в тоя случай......настина ме впечатли това от снимките :icon_thumbup: . А и с 2.0 ще бяга добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За техниката нищо не мога да кажа, обаче това комби ми хвана окото наистина :yes3: (и цвета му и джантите, а задните стопове са жестоки). Аз по принцип не съм фен на стария Лансър седан от към дизайн.....гроазен ми е (лично мнение :icon_blush: ), но в тоя случай......настина ме впечатли това от снимките :icon_thumbup: . А и с 2.0 ще бяга добре :)

 

Павка,същото ми го казаха и доста приятели и да ти кажа доста се двоумях,но на мен ми харесва,а в случая това е важното,иначе алтернативата на вагона ми е Мазда 323 Protege,нещо като това:

http://img59.imageshack.us/img59/4205/114422003mazdaprotege5.jpg

 

И двете коли хващат окото,но Митсу-то повече ми допада.Ако имах парите и възможността да ги взема и двете не бих се поколебал,но в случая трябва да избера едно и по-конкретно се спрях на Лансера.

Редактирано от bg20010
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз обслужвам 2-3 такива коли и моите впечатления са доста добри,като цяло колата от към техническа част е много добра..........

1. предницата е реализирана с 3 точков носач и шарнир,стабилизираща щанга и Мкферсон окачване .......Имай на предвид че това окачване е много разпространено и е много надежно, ........

2.Специално за 2.0 мотора не съм имал такива ,но с 1.6 съм имал и моето мнение е че 1.6 си върви за това купе, но не е някаква бегачка ..........горе долу като Каризмата че и отгоре ,но това се дължи на факта май че е и по нов и запазен Лансера...........

3. Като шумоизолация - малко шумничък ми се видя на високи обороти ,но ............

4. Изненадата е от към разход на гориво, собствениците ми казват някакви числа от рода на : 6-7 л./100км. смесено..........

5.Може би има по добра антикорозионна защита в сравнение с Галантите ...........

Това са причините и аз да търся за жената нещо такова ............. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ами навил съм се и това,страшно ми харесва,имам парите,но ще е на пролет,когато си взема малко отпуска. :rolleyes:На дву-литровия му дават около 8, 5 liter селско и около 11 л. градско.На снимките по-горе е в оригиналния си вид + MOMO волан и спортно окачване,бели циферблати,ел.пакет .

Редактирано от bg20010
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...