Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 1.4i, Glx, 1998, 75 P.s.


ivagor

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Попадна ми една обява за горепосоченият модел...след малко ровене по сайтове не открих такава конфигурация (бем двигател, коне, година)...колата изглежда мн добре (на снимки :) ) и евентуално ще се срещнем с продавача, но исках да се консултирам с вас преди да се чуем с него дали това е въможно (обем двигател, коне, година и т.н.)...или е грешка...или некоректност...може би е станало ясно от начина по който описвам, че...това ще ми е първа кола. и ще съм много благодарен ако дадете някакъв съвет.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега вероятно става дума за 1.3 мотора който е 75 к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега вероятно става дума за 1.3 мотора който е 75 к.с.

 

Благодаря, Емо! И аз имах такива съмнения... а евентуално някой да е споделял как се държи двигателя?...А и май няма такъв двигател 98, а е 96-а?

Редактирано от ivagor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото знам това е 4Г13 мотора който се монтира и на колт. Има динамика моторчето, става за градско каране. Този модел на лансър трябва да е този който вътре е 1:1 с колт 5. Рядко срещани са тези лансъри и мен лично много ме радват като визия. Те са оборудвани само с два мотора 1.3 75 к.с. и 1.5 110 к.с. Втория е много труден за откриване, а в клуба до колкото знам няма такъв...

 

П.С. Сега като се замисля имаше един такъв лансър 1.3 на един колега който май учеше в Габрово. Ако се сетя ник-а му ще те свържа с него да ти даде едно кръгче и да видиш за какво иде реч...Само да се сетя...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук са всички Лансери.

Ти май търсиш данни за този.

Само че той е 1.3 :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук са всички Лансери.

Ти май търсиш данни за този.

Само че той е 1.3 :icon_hmm:

 

Благодаря...да явно си е 1.3...а относно разхода на гориво на градско/изван градско знаете ли нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз карам точно такъв Лансер. Двигатела е 4Г13 1300 кубика, 12 клапана 75 коня - точно при 6000 оборота.

В обяви, аз лично съм срещал най-различни двигатели на този модел. Реално освен 1.3 , друг е голяма рядкост да се срещне, освен ако не се намираш в Америка, тогава обаче нямаше да си говорим за Лансер - а за Мираж.

Като собственик на този модел мога да кажа, че автомобила е икономичен, с добри динамични характеристики предвид това че е 1.3.

Приятен за управление и не на последно място здрав. Изобщо не съжалявам, че преди две години си избрах този модел... Сигурен съм, че и ти няма да съжаляваш. :yes3: Никакъв проблем да покараш сам - ще се убедиш.

 

Разхода: 5.5 - 6 извън градско при нормално каране.

Градско зависи от теб: от 7.5 до 9.5 на 100 км.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря...да явно си е 1.3...а относно разхода на гориво на градско/изван градско знаете ли нещо?

Ама чети внимателно, де!

Расход топлива в городе 9.2 л/100км

Расход топлива на шоссе 5.5 л/100км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама чети внимателно, де!

Расход топлива в городе 9.2 л/100км

Расход топлива на шоссе 5.5 л/100км

 

Нека не се осланя на тези параметри...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека не се осланя на тези параметри...

Еее, Емо - човека два поста по-нагоре го потвърждава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ама аз съм правил по-малък разход извънградски от параметрите в този сайт и то с 13-годишна кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ама аз съм правил по-малък разход извънградски от параметрите в този сайт и то с 13-годишна кола.

 

Мерси на всички за коментарите...в крайна сметка ми хареса колата, но се оказа че обявата е куца...повечето екстри се оказа, че ги няма...уви, без коментар...НО това не ме отказва от Митсубиши и продължавам да оглеждам оферти!

 

Емо или някой друг колега модератор може да заключи темата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мерси на всички за коментарите...в крайна сметка ми хареса колата, но се оказа че обявата е куца...повечето екстри се оказа, че ги няма...уви, без коментар...НО това не ме отказва от Митсубиши и продължавам да оглеждам оферти!

 

Емо или някой друг колега модератор може да заключи темата!

Здравей колега.Искам да питам за тази кола ли става дума http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11263230984680938&f1=details . Защото обявата пак е излязла и много се чудя дали да се срещна сьс собственника дали си заслужава.Би ли ми казал мнението си за колата като си я видял и какво не ти хареса в нея.Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...