Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Има ли колеги от Пазарджик желаещи да си направим сбирка


Препоръчано мнение

Като гледам има митсута из града , нека и да се запознаем , поне с тези които влизат във форума :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз като гледам, освен теб никой Пазарджиклия не влиза във форума ... :( А има регистрирани, не е като да няма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз като гледам, освен теб никой Пазарджиклия не влиза във форума ... :( А има регистрирани, не е като да няма...

Аз сега пращам лични , но се сетих само за GATO 084 и falcone :icon_blush:

Редактирано от s_mitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против, казвате каде и кога там съм, стига да съм все още във България :)

иначе ние се събираме от време на време http://img198.imageshack.us/img198/7910/31122009401.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иначе ние се събираме от време на време http://img198.imageshack.us/img198/7910/31122009401.jpg

Колега, защо не казвате, че се събирате бре? Значи онзи ден тебе съм видял, беше преди кръговото на Марица!

Аз във вторник след обед съм в Пазарджик, така че ако има желаещи може да направим една среща! Много ми се иска да го видя този червеният красавец от близо! Поздрави на всички! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не казвате, че се събирате бре? Значи онзи ден тебе съм видял, беше преди кръговото на Марица!

Аз във вторник след обед съм в Пазарджик, така че ако има желаещи може да направим една среща! Много ми се иска да го видя този червеният красавец от близо! Поздрави на всички! :mitsu-smiley:

Съгласен съм за вторник или за , който друг ден решим , въпреки че ще сме си само тримата май . Давайте предложения за час и дата :icon_dance: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво се реши за утре? Ще направим ли среща? Ако решите нещо, ето телефон за връзка 0898466464 - Игнат!

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги, какво се реши за утре? Ще направим ли среща? Ако решите нещо, ето телефон за връзка 0898466464 - Игнат!

Поздрави :mitsu-smiley:

 

Игнате, като си дойдеш до Панагюрище се обади да си направим панагюрска среща, че и в Панагюрище доста :mitsu-smiley: има вече. Може и повече хора да се съберем и от Пловдивските срещи напоследък :icon_thumbup: . Телефон за връзка 0887/520510 или 0898/649633Иван.

Редактирано от TAZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Игнате, като си дойдеш до Панагюрище се обади да си направим панагюрска среща, че и в Панагюрище доста :mitsu-smiley: има вече.

Здравей, колега! Тази вечер ще си ходя към Панагюрище, така че тези дни може да направим една местна среща! Аз също имам доста приятели с :mitsu-smiley: но те за съжаление не влизат във форума! Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Тази вечер ще си ходя към Панагюрище, така че тези дни може да направим една местна среща! Аз също имам доста приятели с :mitsu-smiley: но те за съжаление не влизат във форума! Поздрави.

 

Аз също съм раздал доста визитки из града и се надявам, че поне половината от тях влизат тук. Както и да е щом познаваш доста хора с :mitsu-smiley: трябва да се видим и да си побъбрим някой ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

заповядайте във новия форум

http://www.bulforums.com/japancars_pz все още е в процес на работа :icon_dance: :icon_thumbup:

Редактирано от falcone
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

заповядайте във новия форум

http://www.bulforums.com/japancars_pz все още е в процес на работа :icon_dance: :icon_thumbup:

 

Тоя форум - голяма боза, бре...:D

А и ти, като админ, не трябва ли да се стараеш повече?

Пример 1

Пример 2

Впрочем, щом набираш по този начин екип - поне искай по една петолевка за място.

........................

Не отчитай поста като заяждане, изразявам личното си мнение. Приеми го като приятелско/дори пуснах тема във форума ти/.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум - голяма боза, бре...:D

 

Той че е боза- боза е, ама гледам и ти си постнал една статия .. :D

Не знам как не са те баннали още, дето си писал на Кирилица.. :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...