Премини към съдържание

Има ли колеги от Пазарджик желаещи да си направим сбирка


Препоръчано мнение

Като гледам има митсута из града , нека и да се запознаем , поне с тези които влизат във форума :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз като гледам, освен теб никой Пазарджиклия не влиза във форума ... :( А има регистрирани, не е като да няма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че аз като гледам, освен теб никой Пазарджиклия не влиза във форума ... :( А има регистрирани, не е като да няма...

Аз сега пращам лични , но се сетих само за GATO 084 и falcone :icon_blush:

Редактирано от s_mitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против, казвате каде и кога там съм, стига да съм все още във България :)

иначе ние се събираме от време на време http://img198.imageshack.us/img198/7910/31122009401.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иначе ние се събираме от време на време http://img198.imageshack.us/img198/7910/31122009401.jpg

Колега, защо не казвате, че се събирате бре? Значи онзи ден тебе съм видял, беше преди кръговото на Марица!

Аз във вторник след обед съм в Пазарджик, така че ако има желаещи може да направим една среща! Много ми се иска да го видя този червеният красавец от близо! Поздрави на всички! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не казвате, че се събирате бре? Значи онзи ден тебе съм видял, беше преди кръговото на Марица!

Аз във вторник след обед съм в Пазарджик, така че ако има желаещи може да направим една среща! Много ми се иска да го видя този червеният красавец от близо! Поздрави на всички! :mitsu-smiley:

Съгласен съм за вторник или за , който друг ден решим , въпреки че ще сме си само тримата май . Давайте предложения за час и дата :icon_dance: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво се реши за утре? Ще направим ли среща? Ако решите нещо, ето телефон за връзка 0898466464 - Игнат!

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги, какво се реши за утре? Ще направим ли среща? Ако решите нещо, ето телефон за връзка 0898466464 - Игнат!

Поздрави :mitsu-smiley:

 

Игнате, като си дойдеш до Панагюрище се обади да си направим панагюрска среща, че и в Панагюрище доста :mitsu-smiley: има вече. Може и повече хора да се съберем и от Пловдивските срещи напоследък :icon_thumbup: . Телефон за връзка 0887/520510 или 0898/649633Иван.

Редактирано от TAZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Игнате, като си дойдеш до Панагюрище се обади да си направим панагюрска среща, че и в Панагюрище доста :mitsu-smiley: има вече.

Здравей, колега! Тази вечер ще си ходя към Панагюрище, така че тези дни може да направим една местна среща! Аз също имам доста приятели с :mitsu-smiley: но те за съжаление не влизат във форума! Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Тази вечер ще си ходя към Панагюрище, така че тези дни може да направим една местна среща! Аз също имам доста приятели с :mitsu-smiley: но те за съжаление не влизат във форума! Поздрави.

 

Аз също съм раздал доста визитки из града и се надявам, че поне половината от тях влизат тук. Както и да е щом познаваш доста хора с :mitsu-smiley: трябва да се видим и да си побъбрим някой ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

заповядайте във новия форум

http://www.bulforums.com/japancars_pz все още е в процес на работа :icon_dance: :icon_thumbup:

Редактирано от falcone
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

заповядайте във новия форум

http://www.bulforums.com/japancars_pz все още е в процес на работа :icon_dance: :icon_thumbup:

 

Тоя форум - голяма боза, бре...:D

А и ти, като админ, не трябва ли да се стараеш повече?

Пример 1

Пример 2

Впрочем, щом набираш по този начин екип - поне искай по една петолевка за място.

........................

Не отчитай поста като заяждане, изразявам личното си мнение. Приеми го като приятелско/дори пуснах тема във форума ти/.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум - голяма боза, бре...:D

 

Той че е боза- боза е, ама гледам и ти си постнал една статия .. :D

Не знам как не са те баннали още, дето си писал на Кирилица.. :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...