Премини към съдържание

Mitsubishi Galant 2.0 Gls Td 1995


Amida

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

от вчера се присъединявам към клуба с тази не особено нова, но ценна придобивка. Първоначално марката Мицубиши изобщо не беше в списъка с търсенето ми, но когато видях автомобила вече знаех, че това ще е :mitsu-smiley: .

Вчера го обслужиха, работи като швейцарски часовник, дано да е така от тук нататък.

Моля ви ако има нещо специфично, което собственика на този модел трябва да знае, да споделите мнение, въпреки че прегледах из форума и освен че двигателят е много добър друго нещо особено не прочетох :icon_clap: .

 

Весели празници на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. ))))

И аз съвсем наскоро се сдобих с Галант, само че следващата година. )

Леко и безаварийно. )))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опит с дизеловата модификация нямам. Във форума неведнъж са споменавани характерните проблеми - синхронизатор на ІІ скорост например.

Като теглителна сила никой не е казал да е слаб. Точно обратното. Като надеждност също е повече от добре, така че Честита придобивка! Със здраве да си го ползваш :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, проблем със синхронизатора на 2ра и ние го имаме. Може и така да се кара (макар че е добре да се смени) стига да му свикнеш.

Ако сте сменяли ремъци, ролки, филтри, накладки, масло не би трябвало да има други проблеми.

И ще чакаме някоя снимка. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...