Премини към съдържание

Здравейте


vassko

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

нов съм във форума, надявам се тук да науча много информация за така любимите ми митсу-та. Баща ми притежава Колт 4Г11 и оттам тръгна моята любов към тази японска машина...

да си призная фен съм на Ленсер Еволюшън, незвисимо от числото след Ево-то :D

в момента карам Голф 3 ГТ, не се надявам някога да мога поне да се кача да се повозя в любимото ми Ево - бих дал всичко :rulez:

 

та за на бащата Колта - уникално здрава машина - над 400 хил. км, без нито един основен ремонт на двигателя. абе няма какво да говорим все пак е :mitsu-smiley: понякога си го покарвам и него, голям кеф е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. И аз вече станах един от вас :D От миналата седмица се возя на Mitsubishi Galant. Трябва да призная, че в този фотрум човек може да научи много за Mitsubishi, и направо супер, че го има. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито Мицубиши :mitsu-smiley: :icon_clap:

Стана така тези дни, че се радваме на нови колеги. Разкажи нещо повече за Галанта? Коя година е, кой мотор........? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май 89, малко старичка ама за такъв събрах. Версията е GLSi. Двигателя е 2000м3 и 113 кс. бензин. Доста запазен на 167 хил.км. и да ви кажа засега пердаши екстра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май 89, малко старичка ама за такъв събрах. Версията е GLSi. Двигателя е 2000м3 и 113 кс. бензин. Доста запазен на 167 хил.км. и да ви кажа засега пердаши екстра.

Айде честито и от мен много безаварийни километри ти пожелавам :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Щом е Галант годините нямат значение.Там правилото е "старо :mitsu-smiley: ,но златно :mitsu-smiley: " :first: Да си жив и здрав да я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви на всички за пожеланията, да ви се връща и на вас:-) между другото скоро трябва да сменям въздушен филтър и съм с газова уредба. Трябва ли да имам нещо предвид или направо си го сменям? Ако може да препоръчате някой сервиз ще съм ви балгодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравей и от мен. Честито Мицубиши и дано да имаш само приятни изживявания с него. Аз имам почти същото като твоето. Само дето е 1.8GLS. За въздушния филтър е хубаво да знаеш, че трябва на всеки 6000 километра да го сменяш. Най-добре иди в Автогарант с колата и там на място да си купиш и смениш филтъра, за да не стават грешки. Не са скъпи - около 20 лева е. Като купих моята кола през няколко километра се чуваха пукотевици от гърнетата. След смяната на филтъра спряха, да не говорим, че и разхода ми на газ намаля чувствително. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...