Премини към съдържание

Mitsubishi Pajero 2004 въпрос.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги :) . Вчера ходих да гледам едно Паджеро 2.5 тди 2004 година, но забелязах едно съмнително нещо с годината на производство. Джипа изглежда така:

http://www.mobilen.bg/photos/2/big/21258619222515556_1.pic

http://www.mobilen.bg/photos/2/big/21258619222515556_4.pic

http://www.mobilen.bg/photos1/2/big/21256756338854475_1.pic

Въпроса ми е има ли наистина такъв модел от 2004 година или е правена някаква шашма и е сменена годината в талона. Гледах за тези етикетчета на коланите, но или са изрязани или коланите са сменяни. Ще съм много благодарен ако помогнете с малко инфо. Мерси предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е има ли наистина такъв модел от 2004 година или е правена някаква шашма и е сменена годината в талона. Гледах за тези етикетчета на коланите, но или са изрязани или коланите са сменяни. Ще съм много благодарен ако помогнете с малко инфо. Мерси предварително :)

Най точна представа кога е произведен, ще придобиеш ако дадеш № на рамата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каде се намира този номер на рама за да го видя?

И искам още няколко въпросчета да питам. Като цяло добри машинки ли са рези паджерота? Какви са им по-честите повреди по двигателя, а и като цяло. И още нещо ... това, че колата е с десен волан голям проблем ли е? Смисал такъв свиква ли се бързо(колата е автоматик) да се кара катава кола. Аз я вземам постоянно да си бръмча с нея, а не само за в гората. Градско мисля, че няма да има проблем, но извънградско ще е малко терсене като трябва да се изпреварват бусове или подобни. Ще съм благодарен ако някой, който кара такава кола каже някой друг съвет и с какво да внимавам.

Също така четох за така наречената система "Кръгозор". Има ли някой който да ползва такова чудо и изобщо върши ли някаква работа? Благодаря за отделеното внимание :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Номера на рамата го пише в талона на колата. Би трябвало да започва с JMB...

Модела от снимките се е от 1991 до 1998 година. До 2000 г е същото купе, но с други (раздути) калници. От 2000г е новото купе, която няма начин да не си виждал. Не мога да твърдя със сигурност, но никак не ми се връзва паджерото от снимките със споменатата от теб 2004 г.

Не съм имал кола с десен волан, но знам, че веднъж купиш ли я, остава вечно твоя. Познавам достатъчно хора, които си купиха такива коли и много скоро след това ги обявиха за продажба. Всичките приказки за това как бързо се свиквало и как било едва ли не по-добре с десен волан са измишльотини. Ако имаш 8000 лв, мятай се на същото Паджеро, но с нормален, ляв волан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...