Премини към съдържание

Нов член с Каризма


Препоръчано мнение

.... Тази нафта само разваля удоволствието от шофирането. Шуми, вибрира, трака и най-важното купете си резервни кецове, та като тръгнете да изпреварвате да слезете да и помогнете да набере по-бързо....

 

Маринчоооо, този пост за теб е писан!:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринчоооо, този пост за теб е писан!:D :D :D

Грешиш и то много...

Този пост е написан от човек който никога не е карал дизел и не знае че изпреварването всъщност е доускорение, а на доускорение няма по добра машина от дизела, защото разполага с макс. въртящ момент на много по ниски обороти...

Дано поне ти си ме разбрал ... :lol:

Той колегата докато не опита с дизел, все ще си мисли че другите за да изпреварят бързо, слизат като него от 5-та на 3-та скорост... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш и то много...

Този пост е написан от човек който никога не е карал дизел и не знае че изпреварването всъщност е доускорение, а на доускорение няма по добра машина от дизела, защото разполага с макс. въртящ момент на много по ниски обороти...

Дано поне ти си ме разбрал ... :lol:

Той колегата докато не опита с дизел, все ще си мисли че другите за да изпреварят бързо, слизат като него от 5-та на 3-та скорост... :lol:

Хахахаха

Чакай малко припомни ми какво беше това дизел, че такава ми беше май втората кола, ама това беше някъде миналия век. Нищо че беше и Мерцедес Дизела си е дизел. Има мощност, но някак му липсва нещо друго. Как му викаха? Май беше ДИНАМИКА :icon_thumbup:

Иначе си прав за въртящия момент. Колкото и да го товариш все му е малко :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш и то много...

Този пост е написан от човек който никога не е карал дизел и не знае че изпреварването всъщност е доускорение, а на доускорение няма по добра машина от дизела, защото разполага с макс. въртящ момент на много по ниски обороти...

Дано поне ти си ме разбрал ... :lol:

Той колегата докато не опита с дизел, все ще си мисли че другите за да изпреварят бързо, слизат като него от 5-та на 3-та скорост... :lol:

Пък ми е и доста странно що така няма нито един дизел примерно във F1 :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха

Чакай малко припомни ми какво беше това дизел, че такава ми беше май втората кола, ама това беше някъде миналия век. Нищо че беше и Мерцедес Дизела си е дизел. Има мощност, но някак му липсва нещо друго. Как му викаха? Май беше ДИНАМИКА :icon_thumbup:

Иначе си прав за въртящия момент. Колкото и да го товариш все му е малко :D

Точно така и предположих, че или не си карал никога дизел, или си карал най спънатия атмосферен дизел от миналия век .... :D

Ма ти ме изненада с най тромавия умреляк - Мерцедес... :)

А относно динамиката, като се подгониш някога с някой комън рейл, ще разбереш що е то динамика... :good:

И още нещо, въртящият момент не е свързан само с товарене ...

 

Пък ми е и доста странно що така няма нито един дизел примерно във F1

Във Ф1 няма, защото не разрешиха на БМВ (правила, кво да се прави) но в Льо Ман има и се представят твърде добре..

Ето един поздрав от мен ..

http://vimeo.com/8520271

Като го изгледаш, ми кажи колко бегачки в България постигат това време на 400 м. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...