Премини към съдържание

Lancer 91 год проблем с токовете


Zatvornik

Препоръчано мнение

Колата какти си работеше огасна и след това няма палене. На таблото показва, че чеква двигателя (не изгасва лампата). Бензин има, но проблема е че няма ток на свещите. От какво може да е причината ? На мен ми казаха, че обината може да е заминала или в делкото имало някакъв датчик. Ако някой е имал същия проблем да помага. Предварително благодаря.

Редактирано от Zatvornik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тази година компютъра и е доста голям проблем. Закарайте я на диагностика, да се видят какви грешки записва и ще стане ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бобината и комутатора в делкото ли се намират ?

Да, вградени са , в делкото освен бобината и комутатора, се намират и датчиците за положение на кол. и разпред. вал............делкото има два куплунга, единия е голям с 6 пина, 6-тия пин е бял кабел , това е и управл. сигнал , който идва от ВКУ-то към Комутатора, ако по него липсва правоъгълен сигнал, то имаш проблем или с ЕКУ-то ( то е много проблемно ) или някой от датчиците не работи правилно или въобще не работи..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате сервиз в софия, където може да се направи диагностика на японска кола и хората да си разбират от работата? Предварително благодаря.

Редактирано от Zatvornik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате сервиз в софия, където може да се направи диагностика на японска кола и хората да си разбират от работата? Предварително благодаря.

Аз мога да ви помогна ,тел. ми ще го напиша в ЛС......... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...