Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги искам да попитам как може да се смени оргиналния касетофон на каризмата със cd притесняваме факта че оригиналния има едно копче дисплей и като го натискам ми покозва средна скорокст среден разход и оставащи километри да зареждане също от там се нулира среден разход и средна скорост . Не знам оригиналните букси дали са като така наречините евробукси за cd. Някой ако знае нещо по въпроса да пише.

Благодаря предварително!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкачете го и вижте :) При мен са си евробуксите, друг е въпросът, че предишният собственик също не е бил с оригинално CD и може и той да ги е слагал. Иначе нищо по-специфично няма, проверка на кабелите, +, маса, памет, говорители и закачане за буксата. Единствено запаметяването при мен беше разменето с +.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dell тази Каризма е след фейслифта, с централен дисплей, като при Спейс Стара........Към колегата , ако смениш касетофона тези функций пак ще си ги има , но ще можеш да ги сменяш само при подаване на контакт.....т.е. ако решиш в движение да ги разгледаш няма да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аа виж това не го предвидих, на място както винаги....

 

Благодаря адаш за отговора както винаги точно вярно и ясно.

Благодаря.

Поздрави Милен Сидеров!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...