Премини към съдържание

И аз да се похваля


Sharenkapov

Препоръчано мнение

Замених малкото красиво Colt-че с още по-красивата Carisma (98год. 1.8 GDI) !!! И съм много щастлив :icon_rock: !

 

И да питам нормално ли е при завъртане на волана на ляво на дясно при спряло положение да променя оборотите ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замених малкото красиво Colt-че с още по-красивата Carisma (98год. 1.8 GDI) !!! И съм много щастлив :icon_rock: !

 

И да питам нормално ли е при завъртане на волана на ляво на дясно при спряло положение да променя оборотите ?

 

Честито от мен!Милиони безаварийни километри с любимата марка!

До колкото знам(а аз не знам много) мисля че е нормално колата да мени оборотите си при въртене на волана на място,поради това че има хидравлика.Не съм на 100 % сигурен така че не приемай мнението ми на 100 %!

 

Още веднъж честито и очакваме да качиш и малко снимки да се порадваме и ние,съфорумците на :mitsu-smiley: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замених малкото красиво Colt-че с още по-красивата Carisma (98год. 1.8 GDI) !!! И съм много щастлив :icon_rock: !

 

И да питам нормално ли е при завъртане на волана на ляво на дясно при спряло положение да променя оборотите ?

Честито за придобивката!

Относно въпроса ти-да,нормално е,това е от хидравликата на волана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и милиони безаварийни километри.

Нормално е, но зависи с колко ги променя. (има тема по въпроса: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=11104 ); Добре е като се сменят маслата да се смени на хидравликата и задължително на съединителя.

 

П.С. Пусни малко снимки...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да питам нормално ли е при завъртане на волана на ляво на дясно при спряло положение да променя оборотите ?

 

ако беше потърсил за "волан обороти" щеше да видиш тази тема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех първо мерси ;) Гледах, четох ама явно не достатъчно !!! Снимки др седмица, че в момента се правят малко козметични подобрения. Стария собственик се е опитал да прави чудеса :icon_crying: (слагал е новия фар и за малко да стане и най-удачния вариант е бил да отреже бронята да влезе фара :mad: , та сега чакам фарове и да ми залепят бронята та да си я направя като истинска )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен "честито"!

За да изпреваря събитита ще ти кажа, че и с климатика е същото - вдигат се до около 1000/мин.

Не знам какво става ако често се върти волана на място, предпочитам да ползвам сервото в завои...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега и стотици хиляди безаварийни с нея.

Така, както си тръгнал - следващата трябва да е най-малкото Галант :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...