Премини към съдържание

Огорчение


alias

Препоръчано мнение

Здравете колеги,

аз само искам да споделя огромното си огорчение от некадърниците по пътя...не казвам, че аз съм отличен шифьор, но винаги съм особено внимателна и отговорна.

Та ето какво ми се случи...

Паркирала съм си пред вкъщи, на достатъчно широк паркинг и на сутринта - изненадаааа! :icon_crying:

 

Как според вас може да се оправи тази беля? Сериозно ми се струва...тя ламарината е цъфнала, едва ли само с изчукване ще се оправи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги,

аз само искам да споделя огромното си огорчение от некадърниците по пътя...не казвам, че аз съм отличен шифьор, но винаги съм особено внимателна и отговорна.

Та ето какво ми се случи...

Паркирала съм си пред вкъщи, на достатъчно широк паркинг и на сутринта - изненадаааа! :icon_crying:

 

Как според вас може да се оправи тази беля? Сериозно ми се струва...тя ламарината е цъфнала, едва ли само с изчукване ще се оправи?

 

Оууу милооо , това е отвратително гадно... Как ме е яд , че не мога да съм си вкъщи в момента и да заведем Мицко на ремонт :( :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги,

аз само искам да споделя огромното си огорчение от некадърниците по пътя...не казвам, че аз съм отличен шифьор, но винаги съм особено внимателна и отговорна.

Та ето какво ми се случи...

Паркирала съм си пред вкъщи, на достатъчно широк паркинг и на сутринта - изненадаааа! :icon_crying:

 

Как според вас може да се оправи тази беля? Сериозно ми се струва...тя ламарината е цъфнала, едва ли само с изчукване ще се оправи?

0889840009 Влади, Росен те праща. Не е чак толкова голяма драма, не се тревожи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова голяма драма, не се тревожи.

Даже като гледам, калникът си е свикнал да бъде китован и боядисван, може пък този път да го направят по добре... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой напушен и пиян до козирката младеж, се е подпрял на теб за да хване правата, аз друго обяснение нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята количка я сифтосаха на паркинга пред моята приятелка.... предната броня около 15см. боята е изцяло свалена около нея боя от друга броня :icon_censored: :icon_crying: звънях в Бул-Инс никой не отговори,и като ги знам какви са ще кажат,че не съм звънял и има да се разправям доста докато я оправят :icon_crying:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...