Премини към съдържание

Тениски и елеци


Brigadiro

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Моя позната със шивашка фирма може да изработи тениски и елеци с логото на клуба ни.

 

Тениските са два вида: обикновени и тип Лакост. Тениските са на фирма "Руен", разгледах ги обстойно и трикото ми хареса. Цветовете на тениските са: черно, тъмно синьо, сиво, зелено, червено и бяло. Имат в наличност от всички размери и цветове. По наш избор логото може да бъде бродерия или щампа. Цената на бродерията и щампата е еднаква. По нейните думи за тениските по-добрият вариант е щампа поради малкия размер на шрифта. Ако е бродерия - няма да бъде достатъчно четливо.

 

Относно елеците: може да се вземат готови на фирма "Руен" или те да ги ушият. По-долу ще видите снимки на елека на фирма "Руен". Може да изработят и елек по наша мостра, стига да се спрем на някакъв модел, ако предложения не ви хареса. Цветовете на готовите елеци са черно и тъмно синьо. Ако те го изработят може да има и други цветове. Според познатата ми на елека по-добре би стояла бродерия.

 

Идеята ми е на тениските и на елеците на гърба да бъде логото на клуба, а именно логото от визитките, а отпред да бъде знака :mitsu-smiley: и под него mitsubishibg.com (както е при другите тениски на клуба). Ако имате някакви други предложения - споделяйте.

 

Не ни ограничават с някакво минимално количество тениски или елеци - могат да изработят и 1, и 101 тениска (респективно елек). Цената на обикновената тениска е 11.00 лв, а на тази тип Лакост е 15.00 лв. Цените са крайни. Цената на елека все още не е ясна, но до дни ще стане известна.

 

Ето и снимки.

 

Поръчах си по една тениска от двата модела и като станат готови, ще покажа как изглеждат.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли мислиш да си опънеш нервите като моите?

След интересното развитие на ТАЗИ тема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз с удоволствие бих си поръчал няколко тениски, че старите вече се поизносиха. Елек също. Цената на тениските е много добра. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам и от двата модела тенески, а според цената и елек.

Редактирано от jolly_roger
използвайте и заглавни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е крайната цена на една фанелка и един елек?

Редактирано от jolly_roger
използвайте и заглавни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

каква е крайната цена на една фанелка и един елек.

Здравейте колега. Крайната цена зависи от модела тениски. Ако е обикновена е 11.00 лв, а ако е тип Лакост е 15.00 лв. За елека все още няма цена. Просто от служебни ангажименти не мога да намеря време да отида до офиса им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако имате интерес , мога да говоря с мойте хора и да предложа някакъв модел за елек.

 

Той носи кожено илечи и със плюшеното мечи :tooth:

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...