Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Добри накладки и спирачни дискове


Препоръчано мнение

На моя галант ги смених преди 1500 километра с БЕНДИКС и засега се държат перфект 160 лв накладки и дискове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: Докато бяхме на риба ти споменах за тях. Бендикс може да намериш на www.kanex.bg , дори тази седмица до четвъртък има промоция за накладки и дискове за всички модели на Мицубиши. Дали обаче има за твоя Галант не се знае, за най-сигурно се обади. А и дали за свестни също не знам, само Letajanta е дал впечатления :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нито накладки нито дискове нито свещи, и въздушен филтър няма.Дадоха ми цена за горивен 20лв. и маслен 37лв за 4Д68 след 93 г.

Сигурно колегата си е купил накладките и дисковете от другаде.

И аз не знам какви накладки да си купя, и по скоро ме интересуваха дисковете ама .....Но тези накладки с които съм определено са за боклука.Взели са да ми изрязват дисковете,а те бяха ходили на шлайф преди 6000 км. и вече се чувства ръб. Купих ги от Пловдив от един магазин само за японски коли който има добър авторитет и собственика ми ги препоръча, а и той е имал Галант преди това.Ще ходя да му ги покажа тези дни. Предните ми бяха белгийски и бяха супер, леко да натиснеш и спираше, а тези и не спират и с по-голяма скорост се губи спирачната сила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Искам да попитам има ли някой впечатления от марките BANDEL(дискове и накладки) и hEXEN(накладки).И двете марки са немски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...