Премини към съдържание

Пинин или Монтеро


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Колебая се между двата, но незнам нищо за това Монтеро - американско ли е, има ли разлики с европейското Паджеро Спорт. Интересува ме също и Пинина - здравина, има ли някакви слаби места, общо взето какво да гледам като купувам ( освен обичайните неща ). Та ако някои има повече впечатления от един от двата нека ми пише. Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Колебая се между двата, но незнам нищо за това Монтеро - американско ли е, има ли разлики с европейското Паджеро Спорт. Интересува ме също и Пинина - здравина, има ли някакви слаби места, общо взето какво да гледам като купувам ( освен обичайните неща ). Та ако някои има повече впечатления от един от двата нека ми пише. Предварително благодаря.

Доколкото зная, Монтеро-то си е Паджеро, но за Испания. Думата "Паджеро" на испански е "мръсна дума" и затова са го прекръстили на Монтеро. Паджеро/Монтеро се произвежда само в Япония и е за предпочитане пред Пинина, който се сглобява в Италия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега ти сигурен ли си че пинин се прави в Италия? На моя пиниин е пълно с лепенки на японски има ги по тампоните на амортисьорите , по вратите, по ел части, и тези лепенки са производствени т.е. лепят се в производствения процес като дават инфо и гаранция за монтажа, различни са от лепенките на самите части. :mitsu-smiley: Но пък си спомням веднъж в един сервиз ме попитаха каде е сглобявана колата в япония или европа???

Ще разгадаем тази тема;) :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) е много ясно , знам че са японски, но тук открих нещо:

The name refers to the fact that Pininfarina was involved in the design and builds the cars at its Bairo Canavese factory.

Демек в италия ги сглобяват, ето и подробната информация на този сайт. :

 

http://media.mitsubishi-motors.com/pressre.../detail746.html

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...