Премини към съдържание

Галант


lutachki

Препоръчано мнение

Привет на всички колеги.Имам няколко въпроса относно Галант 2000TDI.

Hа таблото светна лампичка с натпис cruise !!! А няма круиз контрол

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги.Имам няколко въпроса относно Галант 2000TDI.

Hа таблото светна лампичка с натпис cruise !!! А няма круиз контрол

Ами то на таблото си има лампичка, независимо, че ти нямаш круиз. Тоест имаш проблем в ел.инсталацията, който трябва да се види от специалист.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз к'во да кажа имам си круиз контрол ама не работи. Знам как трябва да се включи и сам го правил на додж калибър-круиза е същия ама при мен има някаква повреда. Дори лампата на таблото не светва а под капака си ги има джаджите, даже като засмуча :icon_blush: от маркуча за вакума и качва оборотите тоест не е от вакумното управление а нещо по тоците до вакуум помпата ама се не остава време (пари) да я закарам някой да я погледне.

 

 

 

Някакви предположения за възможна причина?Има ли бушон за круиза само. Всички други електрически хави си работят.

Редактирано от messat
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз к'во да кажа имам си круиз контрол ама не работи. Знам как трябва да се включи и сам го правил на додж калибър-круиза е същия ама при мен има някаква повреда. Дори лампата на таблото не светва а под капака си ги има джаджите, даже като засмуча :icon_blush: от маркуча за вакума и качва оборотите тоест не е от вакумното управление а нещо по тоците до вакуум помпата ама се не остава време (пари) да я закарам някой да я погледне.

 

 

 

Някакви предположения за възможна причина?Има ли бушон за круиза само. Всички други електрически хави си работят.

Имаш ли бутон за включване на круиза, който се намира на таблото(над контактния ключ) или всичко ти е на лостчето на волана?

Ако имаш отделен бутон за включване и при натискане не ти светва оранжева лампа на таблото, тогава провери буксата на самия бутон. Все пак и това е едно предположение и ако бях на твое място, бих тръгнал точно оттам.

Успех!

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е на лостчето

Тогава проверката трябва да започне от кабелите на лостчето. Сваляш еърбега на волана и проследяваш кабелите на лостчето, тяхните свръзки и т.н. Мисля че няма отделен бушон за тази екстра, но знам че дори и да не работи, то поне трябва да светне оранжева лампа за включването на системата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава проверката трябва да започне от кабелите на лостчето. Сваляш еърбега на волана и проследяваш кабелите на лостчето, тяхните свръзки и т.н. Мисля че няма отделен бушон за тази екстра, но знам че дори и да не работи, то поне трябва да светне оранжева лампа за включването на системата.

На галантите след фейслифта, тоест тези само с лостче, няма оранжева лампа - cruise main. Има само залена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...