Премини към съдържание

Молба за помощ/съдействие!


s01o

Препоръчано мнение

Търся колега от Пловдив, който може и има желание да ми съдейства за Галант на части... ?!?!

Тъй като съм в София и нямам възможност да утида на място за да огледам частите които ми трябват!

 

Ако някой от колегите може да ми съдейства, че човека с когото говорих, първо не е на ясно какво искам от него, второ е много вероятно да се опита да ми пробута части които са с дефекти или са не това което искам!

:icon_hmm:

 

Моля ако има желаещи да съдействат, нека ми пишат на:

ICQ: 1401093

Skype: s01o.kyo

GSM: 0878 800 438

 

Заро - благодаря предварително!

Редактирано от s01o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заро,ако беше пуснал темата онзи ден,можеше да свършим работа.Вчера цял ден бях в Пловдив,но чак сега влизам тук...Можеше даже да ти ги доставя. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заро,ако беше пуснал темата онзи ден,можеше да свършим работа.Вчера цял ден бях в Пловдив,но чак сега влизам тук...Можеше даже да ти ги доставя. :icon_blush:

А, ти не беше ли на Ст. Загора ?

Кво си правил в Пловдив............изтрезнявал си май аа............... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, ти не беше ли на Ст. Загора ?

Кво си правил в Пловдив............изтрезнявал си май аа............... :D

В Ст.Загора дойдох към 18ч. бре...преди това бях в Пловдив. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм от Пловдив.Ако все още имаш нужда от помощ-0888685487

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся колега от Пловдив, който може и има желание да ми съдейства за Галант на части... ?!?!

Тъй като съм в София и нямам възможност да утида на място за да огледам частите които ми трябват!

 

Ако някой от колегите може да ми съдейства, че човека с когото говорих, първо не е на ясно какво искам от него, второ е много вероятно да се опита да ми пробута части които са с дефекти или са не това което искам!

:icon_hmm:

 

Моля ако има желаещи да съдействат, нека ми пишат на:

ICQ: 1401093

Skype: s01o.kyo

GSM: 0878 800 438

 

Заро - благодаря предварително!

 

 

А аз мога да свърша работа като превоз за частите - стига колегите да ги уредят. Ще си ходя до Пловдив в петък и после в събота или неделя се прибирам в София и можеш да ме използваш за тази цел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съм благодарен на всички отзовали се!

Всичко е наред и е при мен! :)

 

П.С:

 

Между другото, - само да вметна че в България (до колкото разбрах) има един единствен (E88A) :icon_thumbup: - който е щастливеца да си признава веднагически! Мога да му гарантирам че има части за него колкото иска! :icon_thumbup:

 

Случайно попаднах на него когато утидох с намерението да опоскам колата! :)

Е, ... опосках я тотално! Остана само двигателя/звяра със скоростите - него не можах да зема!

 

V6-24 / 2.5L - баси звяра!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...