Премини към съдържание

Подгряващи свещи


todor

Препоръчано мнение

Смених ги четирите. 4x30 lv oт един магазин за Японски авточасти на края на Симеон. Продадоха ми ги за Китахара. Оригинални made in Jаpan :)

Сутринта обаче запалих за пръв път без никакви проблеми въпреки отрицателните температури :icon_thumbup:

А какъв проблем мога да създадат ако са менте? Не е ли най-много да спрат да работят?

 

Забравих понеже бях много зает тези дни ,да ти кажа че и аз смених моите и сега чакам да стане -30 -40 :D да видя дали ще има проблеми с паленето,защото сега пали :first: както когато я взех.А с ментетата освен че не се знае колко ще изкарат друг проблем не вярвам да имаш.Надявам се да са ги направили да подгряват достатъчно,но щом пали значи всичко е наред.По принцип по-добре с каквито и да са свещи но здрави,защото мисля свещите продължават да подгряват и след като си запалил известно време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

ас миналата година ги смених с шампион CH 602 im e nomera z i работят безупречно

 

И аз съм със същите в момента. Наистина работят добре и цената им е към 150 за комплект, за разлика от цената на Ратола 120 за една.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...