Премини към съдържание

Пастиране на ново Мици!


stanimirko

Препоръчано мнение

0896737253 Десо,може да кажете че сте от Митсубиши клуба,той обеща да дава по–добри цени за нас!!!

Мерси Колега :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е по–добре преди зимата заради лугата и другите гадости,тогава колата ви ще е по добре защитена от гадостите !!!

И пролет ново пастиране, пясъка не прощава....

 

Горе-долу къде бачка този човек, да отида да проуча. Нещо много го хвалите, интересно ми е дали пастира отделни детайли или трябва цялата кола? Всичко е полирано, само капака не е, но има концентрични кръгове от предишно полиране и е неясно дали ще се махнат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги няма да съжалявате от посещението при Десо :) Много наше момче и работи адски добре (а аз съм мнооого капризен и претенциозен) - педантично избарва цялата кола от-до. Отношение към човека - 10 от 10, абе не може лоша дума да се каже за него, зема пари 100 - 120/30 ама напълно си ги заслужава според мен (7 8 часа работа) ;) . Къде се намира : Субару сервиза в Габрово , ако идвате от София е на много лесно място - влизате в града , по тролейните жици и вдясно се вижда сервиза, ако се идва от Стара Загора е само по тролейните жици през кръговото и вляво :). влиза се отзад - покрай шоурума и сервизите са отзад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...