Премини към съдържание

Въпрос за съединител и маховик


Препоръчано мнение

Здравейте,момчета(и момичета).Искам да ви задам един може би доста ламерски въпрос.Вече веднъж Ви питах за съединител,но реших да отворя нова тема,за да е по-нагледно разделено.Та въпроса ми е следния-възможно ли е да се сложи съединител+маховик от 7 болтов еклипс турбо на нормален 7 болтов?Това всичкото Ви го пиша по случай тази оферта,която намерих тук: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/F1-STAGE-2-...sQ5fAccessories

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да пасва без проблеми, но трябва да е за FWD/предно предаване/. AWD /4х4/ Еклипсите имат по-малък диаметър маховик, и техния стартер е по-дълбок. Аз карам с 7 болтов турбо маховик и съединител, НО ...този F1 кит където си го намерил не е много добър избор. Чел съм хората се оплакват от него. Аз карам с 7 болтов Fidanza маховик и OEM Replacement EXEDY съединител. Струваше ми 260 долара без доставката.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EXEDY-Clutc...d=p4506.c0.m245

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Fidanzata?

 

Fidanza-та е доказана марка маховик. За съединителите им...незнам.

Чичо "Шепърд" прави 7 секунди със АСТ, би трябвало да са най-добрите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Fidanza алуминиев маховик и много ме кефи. Бързо се развърта, а инерция държи достатъчно, че да не губиш много обороти при превключване. Сега ще го сменям с ACT да видим разликата. Иначе взимай от марките, които колегите ти препоръчаха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бих ти препоръчал такива ментаци от йбеи,бях си взел такъв и ставаше само за свешник после.

Малко по-вече пари ,но нещо доказано и марково

УСПЕХ С КОЛАТА и после да се похвалиш :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

колеги имате ли представа от каде да си мамеря маховик за 3000 г т дайте някое саитче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Дойде време за поръчване,този ще взема последно: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EXEDY-Clutc...d=p4506.c0.m245

Казвате всичко съвпада и става на 100% за моя 7 болтов атмосферен еклипс? :icon_hmm:

PS:Имам и една друга молба,ако може някой да ми каже колко тежи съединителя.

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само съединителя е 1 килограм максимум. Маховикът е 4 килограма и притискателят е около 4. Всичко ще ти е 11-12 килограма според мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само съединителя е 1 килограм максимум. Маховикът е 4 килограма и притискателят е около 4. Всичко ще ти е 11-12 килограма според мен.
Ясно,мерси много.По пощата ще ми ги пуска едно приятелче да се ориентираме в какви пакети ще трябва да са.Явно в два по до 20lbs. Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,мерси много.По пощата ще ми ги пуска едно приятелче да се ориентираме в какви пакети ще трябва да са.Явно в два по до 20lbs.

Я ми подскажи откъде ще си го вземаш ?:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...