Премини към съдържание

Покупка на Space Star 1.3


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

утре отивам да взимам една звездичка. Миналата седмица я видях, но не твърде обстойно, а утре ще обърна внимание на всичко по нея. Моля, кажете ми къде се намира номера на ДВГ-то и рамата на Space star 1.3 че искам да направя справка. Преди време имах големи неприятности с първата ми кола заради разминавани на номерата по документа и това на рамата..... искам този път да избегна такива проблеми :icon_blush:

На първоначалния оглед видях, че има проблем с дисплея на борд компютъра и не се виждат всички показания, но открих решението във форума :icon_clap: , направи ми впечатление и това, че има малък ръб на предните дискове знае ли някой какво е цената на нови?

Може ли да ме посъветвате как да проверя хидравличните повдигачи и тяхното състояние, колата работи много тихо и почти не се чува, но все пак искам да съм сигурен.

 

Моля, ако някой знае майстор на mitsubishi в Бургас или самия той може да ми помогне при огледа на колата ще бъда много много благодарен и ще черпя :icon_dance:

 

Колата се намира в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази тема, има един линк, с който можеш да си видиш подробности за автомобила, чрез неговия VIN (номера на рамата). Заменяш в линка с твоя VIN и виждаш инфо за твоята звезда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей! На 22 август ще мина през Бургас ,ако искаш тогава можем да отидем да я видим колата/ако до тогава не си я взел/.Аз имам същият Спейс Стар и съм много доволен.Ако нещо те интересува питай на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей! На 22 август ще мина през Бургас ,ако искаш тогава можем да отидем да я видим колата/ако до тогава не си я взел/.Аз имам същият Спейс Стар и съм много доволен.Ако нещо те интересува питай на ЛС.

Благодаря на всички Колеги, проявили желание да ми съдействат. От събота съм горд собственик на звездичка със скромното двигателче 1.3. Произведена е 2000 г и е в много добро състояние. Днес успях да я регистрирам и от утре започвам да действам с обслужването масла, ремъци, филтри и тн.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито от мен и хиляди безаварийни километри! Сега остава смяна на консумативите и да почерпиш, :icon_thumbup: Има вече теми за какви масла,ремъци,ролки,гуми и филтри и направи най-добрият избор за тази чудесна кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...