Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги здравейте,

 

мисля да купувам въпросния модел Padjero! Намерил съм си и конкретен джип.

Огромната ми молба е някой да сподели впечатленията си от този модел!!!

Това, че е с десен волан няма да коментирам, до тук разглеждайки сайтовете с обяви за продажба, установих, че това до голяма степен се отразява на цената!

Знам, че има достатъчно аргументи ПРОТИВ десния волан и все пак. Дочувам, че се готви някакъв закон с който ще задължат всички собственици на возила с десен волан да обърнат дирекцията! Но от чуто до случило се...

Ето и характеристиките на Джипа:

 

Дата на производство ноември 1994 г.

Тип двигател Дизелов

Мощност (к.с.) 125 к.с.

Скоростна кутия Автоматична

Категория Къса база

Пробег 167000 км

Цвят Tъмно син

 

Особености:

4x4, ABS, Airbag, Аларма, Десен волан, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Климатик, Лети джанти, Металик, Нов внос, Ролбари, Сервизна книжка, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване

 

Молбата ми е за Вашето компетентно мнение!!

Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дата на производство ноември 1994 г.

Пробег 167000 км

Колега, вярваш ли на горното? Моето Паджеро го купих на година и половина и на почти 60 000 км, джиповете се купуват за да се карат и 40 000 км е нормален годишен пробег. Моето е от 2001 година и сега е на 178 000 км, при положение, че аз имам три коли, а и работата ми не е свързана с пътуване - телевизионен техник съм и работя само на едно място, дори и по адреси не ходя.

Колкото до споменатия от теб двигател, мое лично мнение е, че това е най-дуракоустойчивия дизел на Паджеро. Не споменаваш колко му искат на този джип, но ако е под 5000 лв - взимай го без да се замисляш. И се моли да не променят закона заради многото коли с десен волан по пътищата ни.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вярваш ли на горното? Моето Паджеро го купих на година и половина и на почти 60 000 км, джиповете се купуват за да се карат и 40 000 км е нормален годишен пробег. Моето е от 2001 година и сега е на 178 000 км, при положение, че аз имам три коли, а и работата ми не е свързана с пътуване - телевизионен техник съм и работя само на едно място, дори и по адреси не ходя.

Колкото до споменатия от теб двигател, мое лично мнение е, че това е най-дуракоустойчивия дизел на Паджеро. Не споменаваш колко му искат на този джип, но ако е под 5000 лв - взимай го без да се замисляш. И се моли да не променят закона заради многото коли с десен волан по пътищата ни.

 

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА!!

Искат му 4 500 лв. и съм решил да го взема тъй или иначе, но ме интересуваше мнение на хора "врели и кипели" по темата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...