Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честита нова галерия "Гараж"


Препоръчано мнение

  • Admin

Честита нова придобивка на всички фенове на Мицубиши :icon_clap:

 

 

След като се регистрирате - влезте в своя админ панел. Ще ви се изпише :

 

Създаване / подреждане на албумите ми /Промяна на албумите ми/ Профил

 

За да създадете собствена галерия натиснете "Създаване / подреждане на албумите ми"

След това ще ви се появи прозорец "Албумен мениджър"

Маркирайте в синьо и изберете по желание името на заглавието си в долния малък прозорец(например 'Concept X')

Натиснете "Промени" -> ОК -> ПРОДЪЛЖИ

След това мишката се премества на "@", което се намира най-горе под банера на клуба.

Натиснете "качи файл" -> browse -> продължи -> продължи...

Ако искате да изтриете снимката кликвате върху нея в определената галерия.

 

Скоро ще отвориме и две нови подгалерии - 'Текущи ремонти' и 'Любими модели Мицубиши'

 

Успех и нека да напълниме Гаража само с хубави Мицу снимки :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ей хора, вие сте невероятни :icon_clap: . Каквото и да кажа в израз на възхвала все ще е малко. Затова ще кажа само: БЛАГОДАРЯ за всичко, което правите за нас. :thx: . Няма друго такова място в интернет. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е! :D Регистрирах се!

От ден на ден форумът ни става все по-хубав и по-хубав!

 

Браво момчета, страшна работа сте! Нямам думи! :icon_rock: :icon_thumbup: :icon_clap: :first:

 

:rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Изглежда аз съм единственият, който не успява да си създаде личен албум в галерията "Гараж" :) Уж се регистрирах, но въобще не ми излиза въпросното "Създаване / подреждане на албумите ми /Промяна на албумите ми/ Профил ", за което говори Big Boss в началото на тази тема :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

vlad погледни прикачените линкове. Надявам се че ще ти помогнат да се ориентираш:

http://s-chair.net/scan/snimki/garaj/screen1.jpg

http://s-chair.net/scan/snimki/garaj/screen2.jpg

http://s-chair.net/scan/snimki/garaj/screen3.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор, silveria. Аз постъпвах точно така, както си ми указал ти. Направих го отново току що. Всичко излиза както трябва, с изключение на този ред, в който пише "Създаване/Подреждане на албумите ми...и т.н." Този ред просто не се появява и по тази причина не мога да създам албум :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А регистрирал ли си се? И ако евентуално всичко е коректно показва ли ти прозорец за логване?

За да разбереш това постави стрелката на мишката си на @ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А регистрирал ли си се? И ако евентуално всичко е коректно показва ли ти прозорец за логване?

За да разбереш това постави стрелката на мишката си на @ :)

Да, регистрирах се. Дава ми възможност за влизан и дори след като си въведа името и паролата ми казва " Добре дошъл vlad". След това излиза всичко друго, но не и въпросният ред за създаване на албум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сетих се къде е проблема. Горе задръж стрелката на мишката на @.

След това натисни най-в ляво на падащия прозорец Админ режим

Това означава, че ти си админ само на собствената си галерия и можеш да я управляваш :)

Ако не си влезнал с нея те изписва като Като потребител

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е бил в архаичният ми уиндоус :icon_doh: Но аз "минах по друга улица" и в края на крйщата успях да паркирам в гаража :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

влад малко са сини снимчиците инак Галанта :first: :mitsu-smiley:

Вярно е, че са сини :) Моят фотоапарат изглежда ми прави сечено, знаейки, че съм цесекар :D А може би влияние е оказало това, че повечето от снимките са правени пред гимнастическите зали на стадион :D "Герена"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Извинявам се за глупавия въпрос но как се добавя автомобил в гаража. След като съм влязъл в профила си кликвам на гараж горе в дясно след това на Добави автомобил и ми да ва грешка сякаш нямам права. Може ли малко Help?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...