Премини към съдържание

Демонтиране на седалки


Препоръчано мнение

Здравейте,баща ми има SpaceStar и тъй като го ползва не само като семеен автомобил седалките му доста са се зацапали.Как се демонтират,за да могат да бъдат изпрани?Не съм наясно как се изкарват от лайсните.Ако може и някоя снимка ще бъде чудесно.

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се демонтират,за да могат да бъдат изпрани?Не съм наясно как се изкарват от лайсните.

Мисля, че като им развиеш болтовете, ама не виждам смисъл. Всичкото ще се набие вътре и няма да изсъхне поне 3 дена. Трябва и да откачите акумyлатора и да изчакате 10-15мин иначе ще светне лампата за ербеците. По-добре отидете на някоя автомивка, зимат по около 5лв на седалка. Третия вариант не го знам, дали имат ципове и се "лющят".

Виж тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=3881 , вероятно ще ти е полезна относно процедурата по прането.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех един спрей от Метро. Не помня как се казваше . 10-на лева беше . Пръскаш и става една пяна. Малко преседява и изтриваш с парцал . Дори мазни петна изчезват .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......Трябва и да откачите акумyлатора и да изчакате 10-15мин иначе ще светне лампата за ербеците. ....

 

Малко модили имат възглавници в седалките. Погледнете отстрани горе на седалките. възглавниците са в облегалките и там пише...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко модили имат възглавници в седалките. Погледнете отстрани горе на седалките. възглавниците са в облегалките и там пише...

Да, но точно отдолу са сензорите на ербеците, които следят дали има седнал някой и кога излита към прозореца.

Като иска да разкача, после парите за автомивката ще отидат двойно за зануляване на грешката и ще му мокри на всичкото отгоре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо подобно......Никакви сензори няма за седнали хора. Ако има странични възглавници, има датчици в страничните колонки на вратите, друго няма.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
Да, но точно отдолу са сензорите на ербеците, които следят дали има седнал някой и кога излита към прозореца.

Като иска да разкача, после парите за автомивката ще отидат двойно за зануляване на грешката и ще му мокри на всичкото отгоре.

 

Днес извадих седалката на водача,разкачих буксата развих четирите болта и вън.Нямам проблеми с лампи АБС при мен имаше проблем със скарата под седалката,три скъсани арматурки който закачих с пружини така че вади смело :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...