Премини към съдържание

Фарове за Outlander 2003


Препоръчано мнение

Момчета, единият ми фар вече е пълен с влага и пред мен стои въпросът за подмяна на старите фарове с нови. Поради високата цена на оригиналните гледам алтернатива от ДЕПО 214-1179-LDEM7 - http://www.depoautolamp.com/asp/pdf/R_MB_OUTLANDER_AIRTREK.PDF

 

Някой успя ли вече да подмени фаровете, от къде ги е поръчал и на каква цена и дали мога да сложа фарове, които са за фейслифта - след 2005 година на моята, която е 2003г?

Аз съм сменял такива фарове, обаче не ме кефят, разминават се дупките за захващането, и трябва малко побългаряване, пластмасата е крайно мека и при първия по сериозно почукване, нищо чудно да се спука..........доколкото знам след 1-2 години рефлекторите им почват да почерняват, но не знам лично , тъй като още няма 2 години ........но пък и цената си я бива.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

За всички,които се интересуват от фарове за outlander 03-04....

Аз поръчах! Очаквам ги след месец...Цената е далече по-добра от това,което се предлага тук в БГ.

След като дойдат и ги сложа ще ви се похваля...а после ако ви харесат ще ви снабдя и вас...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са Depo, TYC и т.н. алтернативи от Китайски, Тайвански и т.н. производител, изпълняват една единствена функция: запълват мястото предназначено за фар, но всичко приключва до тази им функция.

 

Дайте тогава оферта...за такива,които освен че запълват мястото и имат други функции...(вероятно имате предвид подсказват на отсреща идващия за полицаи,камери и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам в предвид фарове, а не предмет с формата и вида на фар, защото фаровете на тези две фирми аз така бих ги определил.

Оферти мога да дам, но ми трябва номер на рамата на автомобила.

Относно качествата на TYC и Depo, ако си вземеш ще разбереш какво имам в предвид.

 

Да поръчал съм.....Незнам качеството какво е....но знам,че цената която предлагат всички в България на същите тези боклуци е от 300 лева на горе/на парче!!!

Кой ще ми докаже,че оригиналните не са същите боклуци?!?!

 

А сега ..ти като предлагаш оригинални дай цена...а колко са оригинални?!?!??????

 

Ще си запазя цената на всички фалшификати!...

 

След подробно проучване... тези фарове...които ти казваш,че функцията им е само да запълват дупката се предлагат не цени между 300 и 420 лева във фирми,които търгуват с части(ГООлеми фирми).Вероятно на тази цена е и оригиналния...само,че..кой и къде ги предлага....и...как ще сме сигурни,че пак не са производство на ДЕПО-Тайланд или на някой китаец с качество "А","Б" и "Ц"...

Вероятно последното ти говори,че доста добре съм проучил нещицата около фаровете и тяхната доставка в БГ,за да пиша толкова подробности.

Приятелю Миро..не те познавам лично...знам,че си търговец...нещо ми говори и за Ратола....ако бъркам нещо,може да ме опровергаеш...за сега това,което се предлага като оригинално....се търгува в китай за около 100 $.

Може да се запознаем...а за инфото мога да ти предоставя проформи фактури и сертификати за качество!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...