Премини към съдържание

Въпрос към окачване


Препоръчано мнение

Колебая се между два вида окачване и искам да попитам някои пробвал ли е някои от тях и дали си заслужава. Не става въпрос към тези стоки просто съм ги избрал защото са различни. Става въпрос за Hyundai Lantra ама съм ги сверил с еклипс до 95'. Най вече ме интересува за първия вид някой дали е пробвал дали са добри.

 

1. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/95-96-97-98...sQ5fAccessories

 

2. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Eclipse-Eag...eQ5fCarQ5fParts

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип коилоувърите (Вар.1) дават повече възможност за настройки и са по-добър избор, НО специално тези ми се виждат яко китайска гадорийка, която не би изкарала по родните пътища и 2 месеца. За бюджетен вариант Megan Racing са добри, те са доста популярни в DSM средите в Щатите и предлагат добро качество на нормални цени. Иначе ако си говорим за сериозни неща TEIN е истинската марка ... но и парите са адски сериозни.

Имай пред вид, че при евентуална смяна само на пружините директно ще съсипеш "сток" амортисьорите. Т.е. или търсиш кит койлоувъри или купуваш отделно спортни амортисьори + пружини.

Редактирано от shades
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двата китайски варянта не взимай :)пари на вятъра .

вземи нещо с етикет ;)

имаше скънк за 150 долара .Пробвай тия http://motors.shop.ebay.com/items/?_nkw=sk...mp;_osacat=6030

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лесно ли се монтират, защото бях видял как става в интернет. Не ми изглежда трудно ама някой работи не са ми ясни. Ако случай някой има снимки на оригиналните си амортисьори за еклипс до 95 г. да сложи ако може за да направя 100% сравнение с моите на Hyundaia.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не взимай нищо докато не събереш пари за нещо по-истинско. Тези китайски боклуци само ще ти прецакат колата. Да не говорим, че не е добра идея да се слагат по-къси пружини без да сменяш амортисьорите. Ако приемем, че тези 14 доларови смешки ще ти донесат разходи под формата на ремонти в последствие, то по-добре ги дай сега и вземи нещо по-хубаво

 

Ако все пак решиш да слагаш само пружини

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не взимай нищо докато не събереш пари за нещо по-истинско. Тези китайски боклуци само ще ти прецакат колата. Да не говорим, че не е добра идея да се слагат по-къси пружини без да сменяш амортисьорите. Ако приемем, че тези 14 доларови смешки ще ти донесат разходи под формата на ремонти в последствие, то по-добре ги дай сега и вземи нещо по-хубаво

 

Ако все пак решиш да слагаш само пружини

:link:

 

Така е но аз карам кола на 20г. и не мисля да си взема пружини и амортисьори за много пари и другото е че аз ги ремонтирам амортисьорите. Лощото е че незнам дали ми съвпадат пружините с на еклипс по вънщен вид са едни и същи. Ако някой има снимки или някви друга информация да казва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...