Премини към съдържание

Смяна на мигачите с бели


Препоръчано мнение

Колеги,

Ще си сменям мигачите с бели, може ли някой да ми напише с три думи кое как се сваля?

 

Предварително благодаря :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: С риск да се изложа като пълна ламя, да попитам каква е аджаба далаверата с тия бели мигачи? То не сме само ние с мицките, всичко живо било то с Форд или Голф сменя оранжевите мигачи с бели?!? А аз само седя и недоумявам... е пък на срещите гледам сума ти коли една до друга, не мога да кажа че тези с белите са 'по-красиви' от стандартните... Та ако не е естетиката, какво друго?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: С риск да се изложа като пълна ламя, да попитам каква е аджаба далаверата с тия бели мигачи? То не сме само ние с мицките, всичко живо било то с Форд или Голф сменя оранжевите мигачи с бели?!? А аз само седя и недоумявам... е пък на срещите гледам сума ти коли една до друга, не мога да кажа че тези с белите са 'по-красиви' от стандартните... Та ако не е естетиката, какво друго?

 

Ами жълтите са so 90's хахаха. Въпрос на вкус, а и зависи от цвета на колата.

Така или иначе аз ги сменям, защото ми счупиха единия :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами жълтите са so 90's хахаха. Въпрос на вкус, а и зависи от цвета на колата.

Така или иначе аз ги сменям, защото ми счупиха единия :icon_crying:

 

 

Като отвориш предния капак и се държат в двата края на по една рапидка/болтче - кръстато! :) Лесно се свалят, няма да имаш никакви проблеми.

 

А тези на калниците се свалят с отвертка с парцалче много внимателно от външната страна, но трябва да извадиш леко подкалника/кората и да бръкнеш с ръка, за да помогнеш на една щипка която имат отвътре!

 

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Ще си сменям мигачите с бели, може ли някой да ми напише с три думи кое как се сваля?

 

Предварително благодаря :mitsu-smiley:

 

Мигачите на фаровете се крепят на една рапидка отгоре, няма как да не я видиш, и отстрани се защипват с щипка за пластмасата на фара. Добре е да развиеш болтчетата на фара и да го разхлабиш малко, така, че да излезе лесно щипката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мога да кажа, че белите мигачи много повече отиват на зелен Галант от оранжевите, но както спомена lazo milev всичко е до вкус и виждане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мигачите на фаровете се крепят на една рапидка отгоре, няма как да не я видиш, и отстрани се защипват с щипка за пластмасата на фара. Добре е да развиеш болтчетата на фара и да го разхлабиш малко, така, че да излезе лесно щипката.

Благодаря на всички за отговорите :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: С риск да се изложа като пълна ламя, да попитам каква е аджаба далаверата с тия бели мигачи? То не сме само ние с мицките, всичко живо било то с Форд или Голф сменя оранжевите мигачи с бели?!? А аз само седя и недоумявам... е пък на срещите гледам сума ти коли една до друга, не мога да кажа че тези с белите са 'по-красиви' от стандартните... Та ако не е естетиката, какво друго?

 

Подкрепям колегата. На моя син красавец много добре му пасват жълтите мигачи. Направо му отварят физиономията... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...