Премини към съдържание

Mitsubishi Galant 2.0 24v V6 - проблем с климатика!


Препоръчано мнение

Привет колеги, проблемът е следния. Батко ми си купи Mitsubishi Galant 2.0 24V V6 1996 с климатик, който не работи. Включва се, свети все едно работи, но не духа студено. Въпроса ми е има ли възможност да е от фреона или е по-сериозен проблем? Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От фреона е вероятно, но може и компресора да е заминал. Трябва да се отиде в сервиз за климатици. Там ще кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ривет колеги, проблемът е следния. Батко ми си купи Mitsubishi Galant 2.0 24V V6 1996 с климатик, който не работи. Включва се, свети все едно работи, но не духа студено. Въпроса ми е има ли възможност да е от фреона или е по-сериозен проблем? Благодаря предварително :)

Хич ли не духа студено? Задръж я в по-високи обороти и виж дали няма да започне да охлажда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич ли не духа студено? Задръж я в по-високи обороти и виж дали няма да започне да охлажда.

Ами утре ще пробваме, защото точно сега колата не е при нас, благодаря все пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега с гадаене не става :) От доста неща може да е неработещ климатика :) Ако няма фреон, т.е има изпускане, което може да е от връзките на тръбите или от шибъра на компресора, от датчиците за налягане, ако са счупени или нещо друго също не пуска ток, реле, разни други защити и т.н. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...