Премини към съдържание

Airbag


Препоръчано мнение

Имам питане :

Ударих си Колта и наскачаха в. възглавници. Намерих на старо две, но компютъра, който ги командва е с др. букса и не става.

Има ли начин да се ползва старият компютър ( да се занули и как да стане това)? Попитах в Балканстар ,но те още мислят. :icon_crying:

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Балканстар както и всеки друг оторизиран сервиз ще ти предложат нов.........Никои сервиз няма да ти ремонтира стария блок. Това са прави на частно, на черно и т.н.... Гледам си от Пловдив, блока свален ли е. Дай да го видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане :

Ударих си Колта и наскачаха в.възглавници. Намерих настаро две, но компютъра,който ги командва е с др. букса и не става.

Има ли начин да се ползва старият компютър ( да се занули и как да стане това) ? Попитах в Балкан -стар ,но те още мислят. :icon_crying:

Благодаря предварително.

Ако airbag-a на волана е изкочил направо можеш да си купиш ново воланче с airbag,но незнам какви пари ще излезе!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Балканстар както и всеки друг оторизиран сервиз ще ти предложат нов.........Никои сервиз няма да ти ремонтира стария блок. Това са прави на частно, на черно и т.н.... Гледам си от Пловдив, блока свален ли е. Дай да го видя.

 

 

Дай някой от Пловдив дето да свърши таз работа , на черно или както ще .Само да има ефект :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай някой от Пловдив дето да свърши таз работа , на черно или както ще .Само да има ефект :rolleyes:

Блока е свален но няма как да ти го покажа в сервиза е! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми като е в сервиза ..... как ще се оправи. Така или иначе трябва да си го вземеш, а човек ... имам.

 

Добре де дай координати на тоз човек ,пък аз ще си взема джаджата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де дай координати на тоз човек ,пък аз ще си взема джаджата.

Колегата Milen_z е един от клубните ни майстори. Доказал е професионализма си и се ползва с безспорен авторитет сред нашите среди. Координатите на "тоз човек" ги има в профила му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...