Премини към съдържание

Скоростна кутия


Препоръчано мнение

Имам спейс вагон.Откъм скоростната кутия се чува стържещ звук при отпуснат педал на съединителя.Звука изчезва когато натисна педала.Масло има и то чисто ново.Колата е старичка -90г.чудя се дали си заслужава да се разглобява кутията,при положение че моят личен майстор ми отказа с оправданието, че не е отварял такава кутия.Иначе със смяната на предавките нагоре и надолу нямам проблеми

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чисто новото масло къде го наляхте? Едни познати бяха източили маслото от скоростната кутия, а новото наляли в двигателя :confused1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам спейс вагон.Откъм скоростната кутия се чува стържещ звук при отпуснат педал на съединителя.Звука изчезва когато натисна педала.Масло има и то чисто ново.Колата е старичка -90г.чудя се дали си заслужава да се разглобява кутията,при положение че моят личен майстор ми отказа с оправданието, че не е отварял такава кутия.Иначе със смяната на предавките нагоре и надолу нямам проблеми
Това за шумът вече го разбрахме.....

Не пускай по няколко теми, за едно и също нещо......Ползвай и главни букви в началото на изреченията.....

Както ти казах и в другата тема, колата ти е 4Х4 и трудно ще намериш кутия.....

Твоята иска само едни лагери и си готов....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, всичко това, дето го е писал Марио е така...... А и Зарата не е далеч от Стамболийски..... Другият ти вариант е да потраеш към месец, докато ти дойдем на крака - на 9.май имаме меропиатие в Стара Загора и може да дойдеш при нас - хем да се запознаем, хем да и хвърлят един поглед и да се разберете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... някой ще ме посъветва ли къде в Ст. Загора да отида или ще се наложи да ходя в Пловдив или някъде наблизо.Доколкото разбрах за този модел и година има проблем с доставките на подобни специфични части-лагери за скоростна кутия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Стара Загора не знам, но питай Марин (Mario64) - той ще ти каже какво е положението с доставките и работата.

 

П.П. допуснал съм грешка, мероприятието ни е в Стара Загора на 9. май, извинявай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...