Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Някой разглобявал ли е антената си?На моята от известно време й стана нещо, и като си включа cd-то , вдига се почти догоре и продължава да се чува едно дразнещо бръмчене за няколко секунди.

Също така като изключвам , в повечето случаи не се прибира сама а трябва да й помогна малко с ръка. Това стана зимата в студено време , не знам дали не е влезнала вода която е замръзнала и да е направиля беля :dntknw: . Досега я търпях някак си , но ще трябва да я сваля да погледна какво става там. А си работеше перфектно, смазвана е.

Според вас какъв й е проблема?

Подлежи ли на ремонт или да си я направя стационарна?

 

Благодаря! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жилото ти е късо или се е откъснало - аз имам една такава която имаше точно този проблем, решава се със смяна на жилото. Ако не ти пречи си я направи стационарна ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой разглобявал ли е антената си?На моята от известно време й стана нещо, и като си включа cd-то , вдига се почти догоре и продължава да се чува едно дразнещо бръмчене за няколко секунди.

Също така като изключвам , в повечето случаи не се прибира сама а трябва да й помогна малко с ръка. Това стана зимата в студено време , не знам дали не е влезнала вода която е замръзнала и да е направиля беля :dntknw: . Досега я търпях някак си , но ще трябва да я сваля да погледна какво става там. А си работеше перфектно, смазвана е.

Според вас какъв й е проблема?

Подлежи ли на ремонт или да си я направя стационарна?

 

Благодаря! :)

Аз имам подобен проблем. След опит да я оправя, пак се прецака, тъй че реших да си взема нова- вчера гледах една за 35 лева, уж универсална, но май ще трябва да преправя захващането :mad: Не съм гледал и куплунзите. Идната седмица ще откача механизма и ще проверя на място как е хавата. Ако става ще ти драсна едно ЛС!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен проблем. След опит да я оправя, пак се прецака, тъй че реших да си взема нова- вчера гледах една за 35 лева, уж универсална, но май ще трябва да преправя захващането :mad: Не съм гледал и куплунзите. Идната седмица ще откача механизма и ще проверя на място как е хавата. Ако става ще ти драсна едно ЛС!
Купих си такава уж универсална.захващането не става за еклипса,формата на моторчето е друга и не се събираше маи в мястото определено за това.Сега си я разкарвам в багажника и чакам да се постопли времето и ако мога от две да натаманя една ше пиша и аз какво съм измайсторил.Поздрави.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали антената е точно като на Галант-а, но моята я разчарколих до последния болт и що годе разбрах устройството й - така, че ако мога да помогна казвайте ;)

 

П.П. Сега прегледах антените на еклипс и галант и имат разлики :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разглобих я и жилото беше счупено. Как се сваля това жило и от къде може да се купи ?

Сега съм я направил да се вдига и сваля на ръка, махнах едната зъбчатка за да се движи.

Може би ще си я оставя така засега.

Това е цяла:

http://img208.imageshack.us/img208/6507/dsc03999.jpg

 

А това е отворена с двете парчета пластмасово жило

 

http://img519.imageshack.us/img519/7467/dsc04001.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята не се вдига, НО аз така или иначе не пускам радио в еклипсето. :icon_thumbup: Много сложно ще ми дойде и свалянето така или иначе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...