Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Colt 1.6 Turbo


sando

Препоръчано мнение

Колега, искам да те помоля нещо!

 

Виж снимката на мотора на кордията и кажи дали и твоя е такъв /на кордията не са сложени вакуумите за турбото/. Ако да, ще те помоля да пуснеш някоя и друга снимка на ДВГ-то на твоята и ако имаш някаква техническа информация за този мотор 4G32T да ми я пуснеш на мейла - ford.portal@gmail.com

 

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искам да те помоля нещо!

 

Виж снимката на мотора на кордията и кажи дали и твоя е такъв /на кордията не са сложени вакуумите за турбото/. Ако да, ще те помоля да пуснеш някоя и друга снимка на ДВГ-то на твоята и ако имаш някаква техническа информация за този мотор 4G32T да ми я пуснеш на мейла - ford.portal@gmail.com

 

Мерси предварително!

8460[/snapback]

колега твоя е карбуратор ако не се лъжа а моя е ЕСИ моно инжекцион

мисля че в тази програма Mitchel on demond има точно схеми за твоя двигател

програмката на времето я дрпнах от http://www.ftlbg.com/ тя не е много програмка а ми си е цяло програмище щото е на 13 диска пробваи да я намериш и ако я намериш ще ти кажа кои дискове са за :mitsu-smiley:

а ето и снимка на такъв двигател като моя

post-165-1126725217_thumb.jpg

post-165-1126725241_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

От едно известно време една идея не ми дава мира да си направя колта 4WD и скоро може идеята ми да се реализира защото съм набелязал един блъснат лансер 4WD и само чакам собственика да го бракува и да ми го продаде :rolleyes:

ако се договорим очакваите снимки на процеса на преработката :)

 

пс. ако някои дочуе че се продава колт или лансер 4WD моля да ми пише благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
От едно известно време една идея не ми дава мира да си направя колта 4WD и скоро може идеята ми да се реализира защото съм набелязал един блъснат лансер 4WD и само чакам собственика да го бракува и да ми го продаде :rolleyes:

ако се договорим очакваите снимки на процеса на преработката :)

 

пс. ако някои дочуе че се продава колт или лансер 4WD моля да ми пише благодаря предварително.

А твоят двигател с турбо от завода ли е излезнал или ти си се мъчил ? Толкова ли много върви , че чак 4х4 ще го правиш ? :icon_rock: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да двигателя си е заводски от колт 86г. Върви доста на 3 та пали гумите :icon_thumbup: пък и 4х4 ще се кара доста по стабилно и на пистата в Калояново ще е доста по забавно :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да двигателя си е заводски от колт 86г. Върви доста на 3 та пали гумите :icon_thumbup: пък и 4х4 ще се кара доста по стабилно и на пистата в Калояново ще е доста по забавно :icon_dance:

А разхода колко му е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами до сега не съм я карал бавно за да ти кажа среден разход :rolleyes: карам я на пълна газ,барал съм налягането на турбото и на горивото и общо взето си гори колкото си иска :icon_rock: обаче целта на тази кола е да е бърза :aero: а не икономична.

 

Днеска се ядосах много сутринта валеше дъжд на светофара се захапах с една А8 куатро ( :icon_n_sick: ) за съжаление той стартира безпроблемно а аз си седях до 3 скорост почти на място :argue: тази случка ме амбицира още повече да го направя 4WD :icon_dance: скоро няма да има прошка :icon_n_furious:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...