Премини към съдържание

Colt 1.6 Turbo


sando

Препоръчано мнение

Колега, искам да те помоля нещо!

 

Виж снимката на мотора на кордията и кажи дали и твоя е такъв /на кордията не са сложени вакуумите за турбото/. Ако да, ще те помоля да пуснеш някоя и друга снимка на ДВГ-то на твоята и ако имаш някаква техническа информация за този мотор 4G32T да ми я пуснеш на мейла - ford.portal@gmail.com

 

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искам да те помоля нещо!

 

Виж снимката на мотора на кордията и кажи дали и твоя е такъв /на кордията не са сложени вакуумите за турбото/. Ако да, ще те помоля да пуснеш някоя и друга снимка на ДВГ-то на твоята и ако имаш някаква техническа информация за този мотор 4G32T да ми я пуснеш на мейла - ford.portal@gmail.com

 

Мерси предварително!

8460[/snapback]

колега твоя е карбуратор ако не се лъжа а моя е ЕСИ моно инжекцион

мисля че в тази програма Mitchel on demond има точно схеми за твоя двигател

програмката на времето я дрпнах от http://www.ftlbg.com/ тя не е много програмка а ми си е цяло програмище щото е на 13 диска пробваи да я намериш и ако я намериш ще ти кажа кои дискове са за :mitsu-smiley:

а ето и снимка на такъв двигател като моя

post-165-1126725217_thumb.jpg

post-165-1126725241_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

От едно известно време една идея не ми дава мира да си направя колта 4WD и скоро може идеята ми да се реализира защото съм набелязал един блъснат лансер 4WD и само чакам собственика да го бракува и да ми го продаде :rolleyes:

ако се договорим очакваите снимки на процеса на преработката :)

 

пс. ако някои дочуе че се продава колт или лансер 4WD моля да ми пише благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
От едно известно време една идея не ми дава мира да си направя колта 4WD и скоро може идеята ми да се реализира защото съм набелязал един блъснат лансер 4WD и само чакам собственика да го бракува и да ми го продаде :rolleyes:

ако се договорим очакваите снимки на процеса на преработката :)

 

пс. ако някои дочуе че се продава колт или лансер 4WD моля да ми пише благодаря предварително.

А твоят двигател с турбо от завода ли е излезнал или ти си се мъчил ? Толкова ли много върви , че чак 4х4 ще го правиш ? :icon_rock: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да двигателя си е заводски от колт 86г. Върви доста на 3 та пали гумите :icon_thumbup: пък и 4х4 ще се кара доста по стабилно и на пистата в Калояново ще е доста по забавно :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да двигателя си е заводски от колт 86г. Върви доста на 3 та пали гумите :icon_thumbup: пък и 4х4 ще се кара доста по стабилно и на пистата в Калояново ще е доста по забавно :icon_dance:

А разхода колко му е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами до сега не съм я карал бавно за да ти кажа среден разход :rolleyes: карам я на пълна газ,барал съм налягането на турбото и на горивото и общо взето си гори колкото си иска :icon_rock: обаче целта на тази кола е да е бърза :aero: а не икономична.

 

Днеска се ядосах много сутринта валеше дъжд на светофара се захапах с една А8 куатро ( :icon_n_sick: ) за съжаление той стартира безпроблемно а аз си седях до 3 скорост почти на място :argue: тази случка ме амбицира още повече да го направя 4WD :icon_dance: скоро няма да има прошка :icon_n_furious:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...