Премини към съдържание

Запитване относно свещи... спешно...


Препоръчано мнение

Колеги извинявам се понеже може някаде да има дълбоко заровена същата тема, но ми трябва да разбера в близките 12 часа какви свещи ми трябват за моята Каризма с 1.8 двигател 4G93 ... като модел на NGK или друга хубава фирма... :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се понеже може някаде да има дълбоко заровена същата тема, но ми трябва да разбера в близките 12 часа какви свещи ми трябват за моята Каризма с 1.8 двигател 4G93 ... като модел на NGK или друга хубава фирма... :please:

Ако не е гди са BKR6E-11 ако е гди IZRF6B като цените им са за първите 6.30лв. за вторите 34.00лв. Това са цени в тех-ко Пловдив. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е гди са BKR6E-11 ако е гди IZRF6B като цените им са за първите 6.30лв. за вторите 34.00лв. Това са цени в тех-ко Пловдив. :mitsu-smiley:

 

Е аз в инфото ми пише колата... не съм с ГДИ и значи са BKR6E-11 :good: Питах спешно, понеже утре ще ми ги донесат от Холандия и ще са поне с една идея по-оригинални от нашите дето ги продават тук :)

 

Благодаря много за информацията колега :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същите свещи се продават и при мен в магазин на Хюндай, с тяхна оригинална опаковка и цената за 4 е 24 лева. Пробвали сме ги на такава Каризма и се държат доста добре. В същото време за 28 лева има четириполюсно Беру, което според мен е по-добро. Поне при мен на Галанта е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм със същото бижу(двигател) :icon_n_king: и карам със свещи на БЕРУ за по 6лв.бройката,и нямам никакви проблеми :icon_thumbup: .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Каризма 1,6 16V-4G92 какви свещи бихте препоръчали? Колата е на газ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поставяй главна буква в началото на изреченията.

Модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...