Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Space Gear


Poli

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: :) Пише се, но дори и така написано всички се сещаме за кой модел става на въпрос :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :) Пише се, но дори и така написано всички се сещаме за кой модел става на въпрос :) . :mitsu-smiley:

Приемам забележката и се поправям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма никаква забележка тук :good: . На всеки му се случва да прави правописни грешки :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма никаква забележка тук :good: . На всеки му се случва да прави правописни грешки :) . :mitsu-smiley:

Исках да споделя, че става дума за колата от снимката, преди да я купим.

Моля, кажете ми, колеги, вашето мнение за течния кит. За предпочитане ли е пред другия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Исках да споделя, че става дума за колата от снимката, преди да я купим.

Моля, кажете ми, колеги, вашето мнение за течния кит. За предпочитане ли е пред другия?

Течния кит е по добър,(но той не е течен в истинския смисъл на думата) защото се нанася по добре, и седи по добре , по устойчив е на огъвания, еластичен е, нещо подобно м/у влакнестия кит и алуминиевия............но не става за едри попълвания, ако имаш да правиш нещо от този род, като попълване на силно изразени вдлъбнатини, дупки и т.н. този кит не става........единствено най доброто решение в този случай е да се ползва алуминиевия кит или влакнестия........... :D

Но ак остава дума за шприц кита, това е съвсем друго...............шприц кита се нанася отгоре в/у другия кит и е за запълване и изравняване на " вълничките", които оставят на кита, този кит е за дообработка на повръхностите до най малката вдлъбнатина............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Течния кит е по добър,(но той не е течен в истинския смисъл на думата) защото се нанася по добре, и седи по добре , по устойчив е на огъвания, еластичен е, нещо подобно м/у влакнестия кит и алуминиевия............но не става за едри попълвания, ако имаш да правиш нещо от този род, като попълване на силно изразени вдлъбнатини, дупки и т.н. този кит не става........единствено най доброто решение в този случай е да се ползва алуминиевия кит или влакнестия........... :D

Но ак остава дума за шприц кита, това е съвсем друго...............шприц кита се нанася отгоре в/у другия кит и е за запълване и изравняване на " вълничките", които оставят на кита, този кит е за дообработка на повръхностите до най малката вдлъбнатина............ :D

Благодаря за изчерпателния отговор. Става въпрос за вдлъбнатини от градушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор. Става въпрос за вдлъбнатини от градушка.

Ако е така, виждал съм уред за изправяне на вдлъбнатини от градушка, без да се пребоядисва колата ,но зависи,защото все пак не на всички коли става това с пребоядисването...........ако боята е стара и некачествена, има вероятнст да се напука и пак ще трябва да я боядисваш............обаче ако боята ти е качествена и еластична,то няма да имаш проблеми............уреда работи на вакуум,и изтегля ламарината в първоначалното си положение.............така че и това е решение.

Иначе за запълване на такива влъбнатини се използват некви смоли, така е най добре и качествено........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа,ето че не съм сам.

Ако можеш ела на следващата среща да се запознаем :drinks: и да се по-радваме на :mitsu-smiley: .

А за вдлъбнатините-найстина пробвай да ги издърпат в БалканСтар.

:mitsu-smiley: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте!

За сега карам L300 обаче искам да го сменя с по-новичко.

Предлагат ми хюндай старекс за 20000 2.4тди 140кс. обаче нали съм си със Митсубиши и ми се иска да си взема SPACE GEAR.

Ако не е тайна за по колко ги взимате тия бусчета как става тая работа с вноса от Япония, че иначе трябва старекса да взимам а пък съм превърженик на :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За вноса от Япония има доста изписано в:Купувам/Продавам/Доставка на автомобили

Ако нещо още не ти е ясно казвай,не се стенявай :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

По-здраво,по-стабилно,по-издържливо... добиче от това което имам в момента до сега не съм нито имал нито съм карал.

Миналия петък бях в Гърция и като свърших работа отидох да сефтосам сезона на едно плажче до Халкидики.Отиваме с един приател,а там един Мерцедес с колесар беше влязал-затънал до половината във морето,и аз викам да се опитам да му помогна ако не затъна и аз.За какво затъване си мисля,закачих го и си го извадих като за майтап. :)

Яд ме хвана че нямах апарат.

Нещо не разбрах...Mercedes ML ли...да да...

:icon_n_whistling: :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една от новите придобивки на моето Всъдеходче :D

http://foto.bg/showgallery.php?cat=2139

То и джантите с гумите са нови ама са ммрръсни :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,гледал съм го.

Но в интерес на истината с него като че ли ми харчи по-малко,в смисал като го настъпвам до 0,5бар не харчи.

Макар че с тези големи гуми сега ми качи малко разхода на грацко,но пък на дълго остана същия но пък вози друго яче :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Този на снимката........... :D

Каде са тиа снимки бе!?? Аз ли съм цляп или...!?

Регистрирах се преди около час именно заради този миниван и още нещо не се ориентирам!

И още нещо...колата ме кефи но ме интересува цена на части и изобщо толкова корава ли е колкото изглежда?

Имах огромно желание за Toyota Previa ама от много места чух че частите са и безбожно скъпи та...!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си Цляп!

А снимката от 2005 едва ли ще чака до днес, за да я разгледаш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...