Премини към съдържание

Чип тунинг-Паджеро


Препоръчано мнение

Искам да кажа че това което предлага Мирослав е оригинално на Мицубиши, не е гаражна изработка. Всяко друго предложение къде се е доказало няма абсолютно никакво значение........ А кое е по-добре ще покажат единственно тестовете.... Защото както в една друга тема бяхте писали че "до 4000 оборота фаровете светели все едно е на дълги"..... :icon_blush:, звучи ми несериозно.... И това че един автомобил сте го направили да върви......това за вас гаранция ли е за безпроблемна работа, или че сте го направили по-добре от японеца...... Хитро нали, да си мислите че производителя е пропуснал нещо за да може някой които се занимава с тунинг да го направи по-добре...... :icon_dance:

 

П.С. Колега, не бъркай симпатията в случая. С Мирослав съм се виждал и се познавам точно колкото и с теб...... Аз не споря с никой и за нищо, искам само когато се предлага подобно нещо, то да е подкрепено с доказателства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей така колега, преди време пробвахме няколко Австрийски фирми (powerbox не сме тествали), та резултата беше, че в рамките на 6 месеца всичките автомобили след това започнаха да имат странни проблеми - та след тези тестове чипове за Mitsubishi предлагаме само това което предлагат от Mitsubishi в аксесоарните си каталози, Диното е добър вариант, но не дава гаранция колко време ще устиска в такъв режим двигателя.
Да допълня и аз малко по темата .....

Всичките ми познати, дето си чипосаха колите, бяха много доволни..... Цитирам "направо не мога да си позная колата"...."върви като самолет"- и други сравнения от този сорт......

Обаче : Мине една година, и колата се продава.......После си вземат друга, и тук идва интересното.......Защо ли не искат да и слагат пак чип...... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...